Connect with us

Vozik pre 2 moto

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Vozik pre 2 moto

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70765
    ope
    Účastník (Participant)

    Nazdar. Neviete mi poradit? Do bezneho privesneho vozika sa asi nevojdu 2 moto konkretne GSX-R 600 a R1 vsak? Neviete nahodou kde poziciavaju privesne voziky original pre 2 moto, prip. nema niekto z vas pozicat po zlozeni adekvatnej zalohy cca v strede februara? Zatial to zistujem len informativne vopred dik.

    #70766
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ope …v mojom meste také vozíky vyrábajú, parametre si nadiktuješ sám a vyrobia ti ho aj na mieru… takisto aj špeciálne na štvorkolky… nakoľko naši chodievajú na okruhy, popýtam sa…

    #70767
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Mam vozik Pongratz 206 s rozmermy : dlzka 3100 a šírka 1730. V pohode sa tam vojdu 2 motorky, len to ma hacik. Vozik je schvaleny na celkovu hmotnost 400kg. Uz som mal problemy ked som prevazal 2 moto a tak je lepsie poobzerat sa aj po nosnosti.Asi som Ti moc nepomohol, ale aspon vies aky vozik a hlavne akych rozmerov hladat. No a ak chces ist s tym von , tak je lepsie aby si mal vsetko OK.

    #70768
    cbr900
    Účastník (Participant)

    tlmic aj šéf mal s tým problém…ale vyriešilo sa 🤐 😀

    #70769
    tlmic
    Účastník (Participant)

    cbr900 viem na co narazas….Mal som moznost kupit ho s tym ze by mal celkovu 750kg-nebrzdenu. Lenze potom by som ho nemohol tahat za malym autom ktore taketo nosnosti tahat nemoze a dokonca ani prazdne!!! Su to Šalamunske zakony. Preto sa ope musi pozriet aby 750kg mohol tahat. Ak ho zavesi napr. za „Feldu“ tak moze mat pri kontrole problemy a to si dopravaci radi „zgustnu“ – vlastna skusenost.

    #70770
    cbr900
    Účastník (Participant)

    tlmic vidím, že čítaš medzi riadkami 😁 … presne… ale to som myslel…u nás bol problém v tom, že hmotnosť sme museli „zredukovať“ kvôli ťahaniu autami… jedno bola octávka (čo bolo v pohodke) ale druhé bolo Punto a tam už bol menší zádrheľ…ale vyriešilo sa to 😉

    #70771
    ope
    Účastník (Participant)

    Diki chlapci za rady.No mam Astru G 1,7TD a ta by mohla tahat vozik do 750kg nie? Mimochodom pokial viem tak pri tahani vozika nad 750kg treba podla novych VP EU mat B+E, ved ak mate novy VP pozrite dozadu. Nie mne staci klasika vozik na 2 moto na cestu do Rijeky Ak sa samozrejme podari 😁

    #70772
    tlmic
    Účastník (Participant)

    ope ides snad do Grobniku?! 🤐 Ak to teda nie je tajne.

    #70773
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ope nooo… neviem, či by si v pohodke potiahol vozík nad 750 kg…. a samozrejme tam ti už treba vodičák na „Ečko“…takže u teba prichádza do úvahy len tá varianta do 750 kg – nebrzdený… ale 1,7 TD?? však uvidíš

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri