Connect with us

VTR 1000 Sp-1

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa VTR 1000 Sp-1

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66988
    SMUGI
    Účastník (Participant)

    -hladam nejakeho maníka,ktorý vlastní SP1-ku.Pretoze skaldam jednu a potrboval by som ju vidiet nazivo,ujasnit si par veci, detailov atd.Dufam,že sa tu niekto taký najde….

    #66989
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Ja mam SP2, pytaj sa 🙂

    #66990
    papaya
    Účastník (Participant)

    SMUGI Pre buducnost Ti radim opytat sa na rovinu, mozno niekto pozna to co Ta zaujima a SP1tku nevlastni… Chodi sem kopec sikovnych ludi… 😁

    #66991
    dusik
    Účastník (Participant)

    Pre všetkých neveriacich Tomášov pripravujem bohatý fotoseriál Ja a moja SP 1. Tá mašina, ktorú skladá Smugi je totiž moja a pri každej návšteve asi tak raz za týždeň si ju pekne pofotím. Mimochodom Lorenzo ty si ju už videl u mňa doma keď si mi doniesol tie kapotáže. Chcem sa touto cestou poďakovať Smugimu, ktorý je veľmi šikovný mechanik. Lorenzo, ty by si určite vedel poradiť, pamätám sa na fotky ktoré si mi poslal a kde bola rozobratá tvoja SP2. Vďaka, majte sa pekne. 😁

    #66992
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    😉 dusik

    #66993
    racer8
    Účastník (Participant)

    Mozem sa aj ja spytat?! kolko ti zerie ta SPcka tak priemerne a napis ci jazdis rychlo alebo rychlejsie… vopred vdaka

    #66994
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Ja jazdim len okruhove dráhy a spotreba? Na to sa pri tomto jazdeni nehladi ale tak ca.13 litrov, v premávke berie asi tak 8 litrov

    #66995
    dusik
    Účastník (Participant)

    Ináč, keď sme už pri tom Lorenzo je asi najväčšia kapacita na SP 1 a SP 2 a to vôbec nepreháňam, chalan má tieto mašiny zmapované do detailov 🙂 Čo je asi najväčší prínos je ochotný poradiť a pomôcť keď treba. Vďaka Lorenzo a prajem ti aby sa ti na okruhu a aj na bežnej ceste darilo. 😎

    #66996
    racer8
    Účastník (Participant)

    Tak to je spotreba v pohode som myslel ze to bude viacej lebo kazdy hovory o tom ze dvojvalce maju velku spotrebu… 😕

    aj tak si myslim ze Sp cka je jedna z najkrajsich V tvinou! vdaka za odpoved LOREZNO 😉

    #66997
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Dusik, neprehaňaj 😉

    #66998
    manana
    Účastník (Participant)

    a jeje 😁

    #66999
    dusik
    Účastník (Participant)

    Lorenzo vôbec nepreháňam keď zoberiem do úvahy fakt, že týchto matoriek je tak úboho málo na Slovensku, tak to asi bude pravda. Som zvedavý čo povie Smugi keď uvidí tvoju SP 2. A nebuď taký skromný, neviem ktorý macher z tohto portálu by si trúfol jazdiť preteky na okruhu. Klobúk dole Lorenzo a myslím to úprimne 😎

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri