Connect with us

Vyber motorky

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Vyber motorky

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84146
    captos
    Účastník (Participant)

    Viem uz je tu mnozstvo takych otazok ale potrebujem poradit aj ja

    co sa tyka mojich skusenosti tak som jazdil od svojich 13 rokov na jawe 350 celych 5 rokov len nema tp tak od vodicaku nejazdim teraz uz mam 23

    motorka ktoru by som chcel je suzuki gsxr 750 poradil mi ju ujo s tym ze sa motor tak neopotrebava ako pri honde cbr 600 rr ztychto 2 si ale neviem vybrat skusite mi poradit co je lepsie

    na okruhy sa nechystam planujem fungovanie na nasich cestach popripade nejaky vyletik cez leto na dovolenku k moru

    #84147
    captos
    Účastník (Participant)

    Popripade mi poradit inu

    #84148
    Dragon
    Účastník (Participant)

    No, ako sa opotrebuje motor na GSX-R, alebo na tej CBR fakt netuším… Skôr je to o veku motorky a celkovom stave. Ja osobne si neviem predstaviť dovolenku na superšporte 😉 . V tomto prípade ti viac muziky ponúknu nejaké kapotované naháče, na ktoré môžeš osadiť vrchný kufor, bočné kufre, alebo brašne, atď. Keď si chceš užiť šport, tak jej osolíš a adrenalínu ti navalí dostatočne. Ale keby si mám vybrať SS, tak asi Cébro z roku 2009 v tej limitovanej modro-bielej kombinácii. 🙄

    #84149
    klasik
    Účastník (Participant)

    No neviem neviem či sú to naozaj vhodný adepti na výletík k moru. Čo tak nejaká Honda VFR. Spoľahlivosť, pohodlie, a nieje to žiaden šuchtoš 🙂

    #84150
    captos
    Účastník (Participant)

    Vcera v noci som zmenil nazor 😁 obzeral som nejake nahace zo zaciatku sa mi vobec nepacili ale teraz uz aj ano

    okrem toho som si bol posediet s jednym typkom co mal hondu 600 rr a stale mi hovoril len o tom jak ho to tahalo jazdit rychlo ze pomalsie jak 200 nechodil a po hodinke mu ssiel zadok odpadnutale ja zas taky darca organov nechcem byt 😁

    ja si to potrebujem poriadne premysleit a mat dostatok info od skusenejsich jak tie motorky jazdia aky komfort z jazdy budem mat a tak

    supersporty sa mi stale velmi pacia ale uz som nie isty kupou takej motorky skor by som sa na nej asi len chcel povozit sezonu troska si uzit ja chcem masinu na bezne jazdy presunut sa z miesta na miesto chodit do roboty

    #84151
    ogard
    Účastník (Participant)

    Tak a sme pri tom, aby clovek bol spokojny potrebuje mat v garazi aspon tri motorky 😁

    Supersporta na vyblaznenie na okruhu, nahaca na jazdenie okolo komina, turistu na dovolenky a najlepsie este aj skutra do mesta/roboty 😁

    #84152
    Dragon
    Účastník (Participant)

    captos – A čo takto Honda CBF600S, Suzuki GSF650S Bandit, alebo Yamaha FZ6 Fazer? Ročníky okolo 2005 – 06? 😉

    #84153
    captos
    Účastník (Participant)

    Dragon presne take si momentalne prezeram

    co je lepsie hornetka alebo FZ 6 ??

    a este mam jednu dolezitu otazku do kolko najazdenych KM si mam vyberat motorku ? je uz 30 000 vela?? vobec netusim

    #84154
    Dragon
    Účastník (Participant)

    V tomto prípade je to viac o tom, čo sa ti páči a aký máš rozpočet ;))…zle nespravíš ani jednou…Ja mám Zeda a keď som ju minulý rok kupoval mala niečo okolo 37 000 a beží, ako hodinky 😉 (momentálny stav už pred 50 000 😈 ). Pokiaľ tá 5, či 6 ročná motorka nemá cez 80 000 😀 , buď v kľude 🙂 a navyše nemôžeš chcieť od 5 ročnej moto 15 – 20 000 km 😁

    #84155
    captos
    Účastník (Participant)

    Vdaka za rady hadam si vyberem dobre mne sa celkom paci honda 600 hornet 2007 uvidime ci tycg 4000€ naskrabem

    #84156
    VladiB
    Účastník (Participant)

    captos Ty si presne človek pre ktorého vymysleli Crossrunner. O 3– 4 roky sa určite po ňom poobzeraj, keď budeš meniť motorku. Ale aktuálne ak chceš výletík aj k moru, alebo k Balatonu hľadaj minimálne polokapotovanú motorku.

    #84157
    vladot86
    Účastník (Participant)

    Zdravím. Chcem sa opýtať,keď už sa tu tak bavíte o moto akú kúpiť a podobne, co by ste mne doporučili ako úplnému začiatočníkovi. Od vodičáku som na moto nesedel…tak že skúsenosti žiadne…chcem motorku na občasné vozenie ako zábavu resp hračku. keď že na ňu nebudem mať veľa času,tak ozaj len ako hračku. Čo by bolo tak vhodne pre začiatočníka? Uvažoval som nad neakou 600ccm. Ďakujem za rady.

    #84158
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Honda CBF600 neublizi ani nezahanbi

    #84159
    B12
    Účastník (Participant)

    No ja by som v prvom rade dal prednosť vodníku pred vzducháčom. Čiže Bandita by som vynechal. Pre nie veľmi skúseného by som odporúčal V-dvojvalca, ťahá to lepšie od spodu, napr. od Suzuki SV 650 S (aj dobrá cena) alebo také cestovné "endurko" V-strom 650 (pohodlie, nefúka na nej a 47kW nemá nič podobné, tiež cena). Záleží aj na partii, s ktorou mieniš jazdiť. Jogurt ťa bude zvádzať na rýchlu jazdu. 👋

    #84160
    Point
    Účastník (Participant)

    Cbf600 je paradna masina .. najlepsie by bolo ist niekam do bazaru a posadat na motorky..sam uvidis ktora ti bude sediet.. ked nechces chodit na okruh ss ti je podla mna uplne zbytocny.. aj ked sedenie pri kofolke a pozeranie sa na neho je urcite pekne.. myslimsi, ze kvoli nasim cestam ho nevyuzijes..cbf600, Z750s, sv650s, gsf600s .. jednoducho nejakeho kapotovaneho nahaca ..podla mna najvsestrannejsia motorka.. odvezie aj do roboty, aj na vylet, dovolenku, casom sa da aj ten okruh skusit.. z kazdeho rozku trosku..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri