Connect with us

Vykradli predajňu pri ZA

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Vykradli predajňu pri ZA

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64199
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Dnes som bol navštíviť redakciu SMN v Považskej Bystrici. Po ceste naspäť som sa stavil u drsného Mikeho na predajni pri Žiline. Na dverách napísané "Obed do 12:30" a síce bolo o hodinu viac, stále zatvorená.

    Až po telefonáte s ním som sa dozvedel, že dnes v noci ho vykradli a páni zlodeji si zobrali skutočne lukratívny tovar z jeho ponuky.

    Verím, že keď si presne zistí čo mu zmizlo, uverejní zoznam a hádam sa podarí nájsť vinníkov podľa nízkych cien ponúkaného tovaru.

    Mrzelo by ma, keby to boli naozaj motorkári!

    #64200
    aver
    Účastník (Participant)

    KUR*Y!, ta to je hruzne, ako sa dneska kradne, hajzli su ty, co to spravily, a to je predajna motoriek? to museli byt vela osoby tam, zeby odviezly nekolko motorky. ale sak oni ich chytia keed su to fakt unikatne kusky, predpokladam ze TP nemaju. a motorku beez TP asi tazko predaju a bez dokladov. ta dufam ze ich chitia a zavru az budu cierny.

    #64201
    Natalka
    Účastník (Participant)

    To ma veľmi mrzí Mike!!! Dúfam, že čoskoro bude všetko opäť v poriadku!!!

    Držím palce

    Nat

    #64202
    kurtik
    Účastník (Participant)

    Je to niečo hrozné, čo dokážu ľudia spraviť. A ak to bolí motorkári, tak sa v týchto ľudoch sklameme, lebo to je tak ako keby okradli vlastného brata.

    Jednoznačne zlodejov čo najskôr chytiť a dôkladne potrestať….

    #64203
    krkinko
    Účastník (Participant)

    ja ich zabijem buzerantov, az zistim kto to bol……. ja som tam mal veci v komise…… kua, Mike, az zistis kto to bol, tak mi daj vediet, a pojdeme ho dolamat!!!!!!!

    #64204
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    no je to smutne ale nie su vseci motorkari ako motorkari su aj taky drzim palce pri patrani 🙂 🙂 🙂

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri