Connect with us

Výlet na Slovensko

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Výlet na Slovensko

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80964
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    Zdarec motorkáři, jak je to u vás s nehomologovanýma laďákama, chystáme se příští rok na Vílet v vám,na pár dní a neradi by jsme cvakali nějakou pokutu, jak reagují vaši policajti na hromové trubky? 😁 👋

    #80965
    Lehy
    Účastník (Participant)

    Dojdi a uvidíš 👋

    #80966
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Zdar motorkari. laďaky určite nie sú problém, len nechodte k nám cez Rakúsko, lebo by ste nemuseli na Slovensko doraziť. Už na ladáky pár motorkárov doplatilo. Až budete riešiť trasu, napíšte sem čo chcete vidieť, určite tu na portály dostanete veľa dobrých tipov, 👋

    #80967
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    To Lehy: Ty jsi pěkný tajnůstkář,chtěl bys aby mě načapali poliši? 😁 Já rejži rád, není kalorická

    to VladiB: O Rakousku to vím, tudy trasa určitě nepovede,pár dobrých tipů by se samozřejmě hodilo. Něco jsem si sice postahoval kde se dá nějaká trasa naplánovat ale rada domorodce je vždy vítána, až se bude termín blížit,určitě se ozvu,tak zatím. 🙂 👋

    #80968
    Lehy
    Účastník (Participant)

    Zbrnda , kľudne dobehni, u nás je vždy zábava.. A ani cez Maďarsko nechoď,aby si ťa náhodou nepomýlili … 😁

    #80969
    bubo
    Účastník (Participant)

    Máme hluchých policajtov, je im to jedno… 😀

    …a pozor na lavíny. 🤣

    #80970
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    Lehy :To víš že dorazíme, počítám tak květen nebo červen (pátý nebo šestý měsíc) O Maďarech jsem slišel něco v rádiu,jsou docela vztahovačný,nemyslím si že ten výprask byl cílený,na fotbal sice moc nechodím ale jestli se lidi neumí na kopaný chovat normálně a jdou tam jen proto aby se porvali mezi sebou, tak to schvaluju že je poliši seřezali, bez ohledu na to jaké je národnosti. 😈 😇 👋

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri