Connect with us

Výletik

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Výletik

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69255
    matoTL
    Účastník (Participant)

    Nazdar chcel by som splašit zopar ludi na nejaký výlet do okolia Košic v nedelu ak bude pekne počasie….na trase nezaleží.čawko

    #69256
    krc
    Účastník (Participant)

    okolie Kosic je dost siroky pojem 😀 a na ako dlho, cca kolko km, atd atd 🙂

    #69257
    matoTL
    Účastník (Participant)

    neviem vôbec mne je to jedno hlavne že sa niekam pôjde..napr KE-RV-Betliar Dobšina……dohodneme sa kam…

    #69258
    krc
    Účastník (Participant)

    oki, este uvidim, ale ja osobne to budem vediet az v sobotu vecer, cize zatial som isty len na 10%. Posledne tri vikendy som stale niekde bol, uz by sa patrilo stravit nejaky cas aj s rodinou …

    Inak ta cesta ma byt cisto jazdenie, alebo aj obhliadka Betliaru, pripadne jaskyne ak je este otvorena a tak? Lebo ja osobne sa rad zastavujem a fotim 🙂

    Tento vikend som si dal okruh KE-PO-BJ-SK-VT-KE bolo to celkom fajn, este planujem cestu do Medzilaboriec niekedy, chcem pozriet muzeum Andyho Warhola a nejake drevene kostoliky v okoli SK.

    #69259
    matoTL
    Účastník (Participant)

    jasne ze aj nieco popozerat…nerad idem na ex 300km v kuse….zastavime sa kde nas napadne… 😛

    #69260
    cbr900
    Účastník (Participant)

    krc to s víkendami mám rovnaké…

    matoTL v nedeľu sme boli…v Tatrách a na Spišskom zámku a bolo super…čo tak prísť pozrieť na Bojnú (ukončenie motor. sezóny), aj ked z KE je to dosť ďaleko…cca 350 km…

    #69261
    matoTL
    Účastník (Participant)

    no ja chcem len tak na 1 den… 🙄

    #69262
    krc
    Účastník (Participant)

    tak ja v nedelu nemozem, idem na rodinnu oslavu 😠

    a co bude v sobotu este presne neviem …

    #69263
    matoTL
    Účastník (Participant)

    ok nevadi ved mozno este bude teplo a niekam pobehame,tak nech dobre dopadne oslava…. 🙂

    #69264
    krc
    Účastník (Participant)

    jj dufam aj ja, ale nikde sa neviem dopatrat, ze dokedy tohto roku ma trvat babie leto, vsade je len predpoved na 7 dni dopredu, pekne ma byt do stredy, ale snad sa to este potom zlepsi …

    #69265
    favorit
    Účastník (Participant)

    čau,ja som z Rožnavy,ten Betliar Došiná…,ja by som šiel v nedelu,ked sa nepritrafí niečo nepredvídateľné 😉

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri