Connect with us

Vytvor logo MOTOMAGAZÍN a vyhraj 166 EUR

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Vytvor logo MOTOMAGAZÍN a vyhraj 166 EUR

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82605
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Časopis Motomagazín má 10. výročie a z toho dôvodu pripravujeme nové logo MOTOMAGAZÍN. Pokiaľ si kreatívny, pracuješ v obore, alebo máš dobrý nápad, pozri si podmienky a vyhraj 166 Eur.

    Podmienky:

    Logo môže mať zmenu farebnosti

    Logo nemusí byť usporiadané v tvare „MOTO“ hore „MAGAZÍN“ dolu

    Logo by malo mať moderný, dynamický, zároveň jednoduchý a dobre čitateľný vzhľad

    PS: Pokiaľ bude vybraný návrh loga od niekoho od vás, návrh bude honorovaný čistou sumou 166 EUR (5000 Sk).

    Vaše návrhy zasielajte na: motomagazin(z)stonline.sk. Do výberu bude zaradené iba logo v elektronickej podobe.

    PS: Pristúpili sme k tomu z dôvodu, že týmto spôsobom sa vytvorilo logo Motocykel.sk a nemá to chybu.

    Tešíme sa na vaše návrhy.

    Red. Motomagazín a Motocykel.sk

    #82606
    raptor
    Účastník (Participant)

    Vladi web aj casopis patria predsa tebe

    ak si spokojny s logom na webe preco nemat aj casopis pod tym istym logom, konkurencia nielen v SR ale aj za hranicami (a nielen v tejto motorkarskej branzi) v pripade ze vlastni viacero medii tak castokrat ide pod tym istym logom

    zabijes dve muchy jednou ranou a este aj usetris stefanika 🙂

    p.s. dufam ze nejaky potencialny mlady zacinaju grafik teraz na mna za toto spacha atentat 🤣

    #82607
    VladiB
    Účastník (Participant)

    raptor no vieš myšlienka tu bola podobná, ale i napriek tomu sú to dve samostatné veci – portál – časopis, každý bol založený inak a inokedy a Motocykel.sk nie je a ani nemá mať ambíciu byť portálom Motomagazínu a naopak. V tom je zmysel tej práce. Že jedna vec druhú podporuje OK, ale názov Motocykel pre časopis by sa plietol s nemeckým, poľským a českým motocyklom.

    #82608
    raptor
    Účastník (Participant)

    VladiB nepisal som o rovnakom nazve ale o rovnakom logu

    ak si tento portal nekupoval ako akviziciu ktora bude vhodne doplnat a podporovat tvoj casak tak potom tejto tvojej kupe vazne nechapem ale na druhej strane… je ma do toho prd makovy 🙂

    p.s. logo motocykel.sk sa aj mne osobne velmi velmi paci

    #82609
    VladiB
    Účastník (Participant)

    raptor To je na širšiu debatu, teraz ide o nové logo Motomagazín

    #82610
    zahri
    Účastník (Participant)

    VladiB tu debatu by som rad absolvoval ako posluchac ked raz prebehne 🙂

    raptor suhlasim s tym ze toto logo je viac nez dobre..

    #82611
    VladiB
    Účastník (Participant)

    zahri Jasné že logo motocykel je parádne a preto chceme vynoviť i logo Motomagazín. Týmto smerom potrebujem navodiť túto diskuziu, lebo viem že tu sa nájde v tomto smere vždy niekto, kto prekvapí a my ho za to radi odmeníme.

    #82612
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Škoda 😠 viem iba kresliť a počítač zapnúť a vypnúť 😠

    #82613
    zahri
    Účastník (Participant)

    AMIS ked budes mat dobry napad tak som ochotny skusit ho hodit do pc podoby 😉 odmena samozrejme pojde tebe 😉

    #82614
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Logo motocykel.sk vytvoril chalan, ktorý mal v tej dobe myslím 17 rokov, žiadna firma, ani profesionál. Videl som postupne ako návrh vznikal od náčrtov na kockovaný papier, až po výstup z Photoshopu.

    Takže sa nebojte zamestnať svoju kreativitu a skúste to 😉

    #82615
    raptor
    Účastník (Participant)

    No ja viem kreslit este horsie ako spievat 😀

    #82616
    Marek11
    Účastník (Participant)

    Osobne by som isiel cestou podobne vyzerajuceho casopisu a webu, nemusi to byt vobec to iste, teda elektronicka verzia printu, obsahovo aj z hladiska zameru sa moze jednat o dve rozdielne veci, ale ak sa hlasia do jednej skupiny, tak by to malo byt na prvy pohlad jasne. Logo, farebnost, font a layout by mali hovorit o pribuznosti medii, ktore sa mozu vzajomne len doplnat, na nieco je lepsi web na nieco print. Dolezite je, aby si to vedel citatel alebo navstevnik spojit v hlave, staci podvedome.

    Mne sa napr. logo motocykel.sk celkovo nepaci, vadi mi tam text motocykel.sk, jeho presah za obrazok na mna posobi rusivo 🤐 , obrazok samotny je pekny 🙂

    Som zvedavy, co dokazu ludia vymysliet a drzim palce 👋

    #82617
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Mne osobne sa tiez obr. webu velmi paci – logo aj farby ako take. Tiez si myslim ze by bolo vhodne dat podobne, alebo rovnake logo aj casopisu – chapem to vlastne ako reklamu zdarma casopis webu a web casopisu + ved obe patria k sebe pod jednu firmu a zaoberaju sa tym istym.

    A preco menit nieco, co sa vacsine ludi paci?

    #82618
    VMax
    Účastník (Participant)

    Jj aj mne sa logo Motocykle páči , navyše pre mňa je novinka že oba spolu súvisia asi preto že fičim na Majovom MH 🤐

    #82619
    zahri
    Účastník (Participant)

    VladiB snad som to nikde neprehliadol takze sa chcem este spytat dokedy ma zmysel tvorit logo?? mas nejaku uzavierku ??

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri