Connect with us

Yamaha R1

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Yamaha R1

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70222
    vetor
    Účastník (Participant)

    Prosim ta admin, kde najdem dajake info o yamahe r1 rok 2000. Potrebujem technicke info napr: tlak v pneu, sviecky, filtre,oleje,… atd.

    #70223
    andoo
    Účastník (Participant)

    google.sk – alebo na nejakom vyhladavaci typu seznam, atlas.. tam byva vela uzitocnych stranok venujucich sa konkretne istym druhom motocyklov

    #70224
    13silver131
    Účastník (Participant)

    Piset tu o yamahach chcel bi som sa spitat na skrite vadi r6 ak mi dakto pomoze

    #70225
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Olej davam valvoline 10W40 durablend mam R1 2001 hm a takto som cakal ze budem dolievat ale kamos ma ninja 636 a neprehanam jazdime spolu on uz dolial liter ja ani deci…. som bol ty velmi prekvapeny…

    pravda je len jedna yamaha R……….. 😉

    #70226
    charym
    Účastník (Participant)

    jaRRo ale bratku sak na yamahe sa olej nedolieva iba kazdych 6000 meni 😁 teda moj pripad ale to je asi tym ze jazdim turistiku 😉 kamos ma tiez r1 ale 03 a tiez sa stazuje ze nedolieva ,starky a co mas obute teraz na moto?

    13silver131 jake skrite vady sak r6 nema skryte nic iba ak malu nadrz 😉

    #70227
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Já – má – ha ha ha 😁

    chlapci, kupte si konecne motorky a nie klavesy, bicie ci ine hudobne nastroje 😁 😁 😁

    #70228
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    charym brigestone ale uz neviem presne dalej nieaka maka zmeska

    MartineR tak ty preto auto

    #70229
    MartineR
    Účastník (Participant)

    jaRRo to som nepochopil, ale nevadi 😉

    #70230
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    MartineR velka picovina s kardanom je ako auto… ale uz ti nebudem tu odpisovat lebo to by sme mohli donekonecna 😘

    #70231
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    🤐 sa ospravedlnujem za vyraz som zabudol ze to nieje rp 😁

    #70232
    MartineR
    Účastník (Participant)

    jaRRo nemam slov … 😁 😁 😁

    sam dobre vies, ze kazda motorka je stavana na nejaky ucel. R1 pre okruhy (v horsom pripade pre sturec, ci babu) a GS na dlhe trate. tak jak GS nie je vhodne na pretekanie (i ked niektori jogurti uz boli zo mna nestastni v zakrutach), tak zas R1 nie je zrovna to najstastnejsie riesenie na dlhe trasy (i ked uz som pocul o sialencovi, co vraj na tych klavesoch presiel cely svet) …

    😘 😘 😘

    #70233
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    MartineR zrazu si to tu pekne rozpisal …… lebo predtym si spominal niake klavesy a hudobne nastroje pre kazdeho je motorka mozno nieco trosku ine….

    a zas som nedodrzal slovo

    all 👋

    #70234
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    jaRRo som ta videl v televizore aky stramak stale steba. jaRRo sak to poznas nieko vlastni sportaka neni lepsiej moto nad nu potom prejde na inu neni lepsej moto nad nu to tu uz bolo riesene niekolko krat! 😁

    #70235
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    ZOMBY vsak aj ty uz ides na okapotovane stroje ucis sa pomalicky…

    a bol som v TV ale este nie som hviezda bolo to cierno biele 😁 😉

    #70236
    MartineR
    Účastník (Participant)

    ZOMBY s tym nic nenarobis … to je vyvoj … alebo vyvin ? 😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri