Connect with us

Za taketo nic" basa "

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Za taketo nic" basa "

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80690
    charym
    Účastník (Participant)

    No proste uz nechapem [linka]

    #80691
    Lehy
    Účastník (Participant)

    Typickýanglán-Sandor Ferenci 😁 😁

    #80692
    MartineR
    Účastník (Participant)

    charym co na tom nechapes? ked mozes ist do basy za "pokus o vrazdu", i ked si nikoho nezabil, preco by ta nemali zabasnut za "pokus o sposobenie dopravnej nehody s nasledkom ublizenia na zdravi, ci zabitia" ? i ked zrovna nahodou neublizis sebe, ani ostatnym…

    ked sa chce niekto predvadzat na jogurte v 200kilometrovej rychlosti, nech ide na okruh a neohrozuje vsetkych okolo seba … 🙂

    #80693
    charym
    Účastník (Participant)

    MartineR nechapem lebo po londyne som neraz videl niekoho na zadnom a nik ho nezastavil a nezabasol preto zasnem ze zacali az teraz a na nete je toho mraky nie len tento madar tak tomu nerozumiem ale asi sa niekedy zacat muselo …

    #80694
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    🙄

    MartineR si to naozaj ty? 😕

    charym všetkých jogurťákov by mali pozatvárať 😁

    #80695
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja som raz zdvihol introsa na zadne a ja som v tom nevidel nic extra!Neviem na co to robia poniektory ktory na to ani nemaju! 👋

    #80696
    Matooo
    Účastník (Participant)

    doctor no teda, sprav este raz to chcem vidiet 😈 ..ja som v nedelu prvykrat na VTXe "palil" zadnu gumu, ved bude po sezone nova 😎 ..chlapika vysla drsno frajerina 😁

    #80697
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kxbibo ano, som to naozaj ja – vylieceny jogurtak 😁

    doctor predpokladam, ze si tak spravil na servisnom stojane pri vymene predneho durexu 😈

    #80698
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Ja teda nechapem… 😟

    uz minimalne dvoch motorkarov tu dali pred sud lebo si capli svoje skvostne videa na juu tjuub, a tento anglo-saxo-madar si capne seba na to iste miesto. necita mcn-ko? 😁

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri