Connect with us

Zaciatocnik supersport 125ccm

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Zaciatocnik supersport 125ccm

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96650
    Matcher
    Účastník (Participant)

    Zdravim…
    Vôbec sa nevyznám do motoriek no nedávno som sa rozhodol že si spravim VP a kúpim niejakú tú moto…no chcem sa obrátiť na skúsenejších…už som si prečítal veľa o rozdieloch medzi 2T a 4T, no stále sa neviem rozhodnúť… najskôr som chcel Yamahu YZF-R125 (4T) lebo som sa dočítal že nieje náročná na údržbu, nemá veľkú spotrebu…ale radšej by som chcel Apriliu RS 125(2T) spotreba mi až tak nevadi, ale bojim sa toho že sa tam často niečo kazí ako som sa dočítal… čo by ste mi doporučili? Som ešte študent… a nemám nato financie aby som každú sezónu do tej motorky kupoval niečo nové… a ak by aj bolo treba niečo do toho 2T kupovať, kolko by to tak cca vyšlo na sezonu? A ešte som sa chcel spytať, vyrabaju sa ešte aprilie rs 125 2T? lebo na aprilia strankach som nasiel uz iba 4T, alebo dá sa niekde kúpiť ešte nová rs 125 2t?

    #96655
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)
    #96657
    Matcher
    Účastník (Participant)

    To som našiel, ale nikde som tam nenašiel cenu, ani kde sa dá kúpiť ani nič..

    #96659
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Tak prečo sa pýtaš, či sa vyrába?
    Veď sa vyrába, nie je to reklama na múzeum. 😉 

    Klikni na „kontakt“, máš tam aj dve mailové adresy, aj telefóny  na SK-dealerov a smelo sa pýtaj.
    Nik ti asi nedá presnejšie info, ako oni.

    #96661
    Matcher
    Účastník (Participant)

    Zle som položil otázku 😀 čo tam maju aj predajne, tak všade je len rs 125 4T, 2T nikde :/ ale tak skúsim sa spýtať ich.. a čo tie moje otázky? 😀 ako sú natom tie 2T? Je tam často treba kupovať niečo nové?

    #96663
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Keď kúpiš novú motorku, budeš sa o ňu vzorne starať a neorať na nej, čo chceš meniť okrem oleja a pneumatík? Nedá sa vylúčiť, že Ti dačo neprdne, ale máš aj záruku…

    Iné je keď kúpiš vrakovište…

    #96665
    Matcher
    Účastník (Participant)

    Len to že novú rs 125 2T som nikde nenašiel, ale už som sa rozhodol… kúpim buď novú rs4 125 2012 alebo niejakú ojazdenú z nemecka…

    #96667
    kweni
    Účastník (Participant)

    Tak určite .. Nemci lepšie ojazdia motoroku ako dajakí Slováci 😁

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri