Connect with us

(začiatoník) Zháňam motorku 50 a pár rád

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa (začiatoník) Zháňam motorku 50 a pár rád

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #98115
    MrRo
    Účastník (Participant)

    Nazdar ludia

    chcel by som sa vas opytat ci nahodou nema niekto na predaj motorku 50-ku co vyzera aj ako motorka nie ako skuter. (najlepsie okolie BA pripadne par km +-)

    Chcel by som sa este opytat na par rad ohladne motorky ako to chodi co mat nejake rady, ci je to vobec tazke sa naucit jazdit a hlavne prehadzovanie rychlosti. Co sa tyka sevisu ake osetrenie to potrebuje ako mozem zimovat motorku a ako ju mozem skladovat. Tiez co sa tyka parkovania ked to necham zaparkovane vonku ci po prichode tam bude pripadne nejaka bezpecnost aka na tom byvam? Asi budete vediet lepsie mi poskytnut nejake rady ohladom tohto.

    Dakujem

    #98119
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    Ak nemáš kde motorku skladovať, tak to ani nerieš. 
    Ak vynechám Pionier/Mustang, tak v  ponuke sú: Jawa 50 Dandy, Derby 50 Sendy, Honda XR, Aprília 50 RX/RS. Motor Minarelli am6.
    Ja by som šiel do Simsona s51.
    Plusy: široký výber, lacné a dostupné náhradne diely, opravitelnosť doma, relatívna spoľahlivosť, skoro motorka.
    Mínusy: široký výber šrotov, lacné a nekvalitné diely, kvalitné ale drahé nemecké diely, málo dobrých strojov.
     Simson je pre mňa srdcová záležitosť, preto ber môj príspevok s rezervou.  🙂 

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri