Zbierka na detsku onkologiu
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › Zbierka na detsku onkologiu
- Toto téma obsahuje 11 odpovedí, 4 hlasy, a bola naposledny upravená pred 16 rokmi, 2 mesiacmi od
raptor.
-
AutorPríspevky
-
22. novembra 2009 o 19:23 #82647
raptor
Účastník (Participant)Ahojte,
1. kedze kazda verejna zbierka organizovana bez povolenia ministerstva financii je nelegalna (su tam slusne sankcie) rozhodol som sa po telefonate s demom vyuzit jeho zabehnuty projekt http://www.detskaradost.sk a urobit tuto zbierku pod jeho kridlami (ziskanie povolenia na ministerstve financii je pre mna najma casovy problem)
2. vsetky vyzbierane financne prostriedky pojdu na kliniku detskej onkologie v BA, [linka] demo byva 5 minut pesi od Kramarov a slubil mi, ze tam v pondelok zajde a porozprava sa s kompetentnou osobou o forme daru (predpokladam ze najlepsie bude odovzdat peniaze a nekupovat ziaden tovar)
3. vase prispevky prosim zasielajte na cislo uctu 1993318455/0200 do spravy pre prijimatelna napiste heslo „STRUNA“ + vase meno / prezyvku / nazov firmy (ak chcete ostat v anonymite staci napisat iba STRUNA)
4. demo na svojej stranke http://www.detskaradost.sk otvori v sekcii uskutocnene akcie odkaz s nazvom “motorkari detom” kde bude mozne nahliadnut do zoznamu darcov
5. zbierka konci dna 20.12.2009 t.j. v nedelu
6. chcem sa vopred podakovat vsetkym co prispeju + cachovi a demovi za pomoc pri organizacii
30. novembra 2009 o 10:33 #82648raptor
Účastník (Participant)A do tejto doby mame trinast prispievatelov
a ich vklad je v celkovej hodnote 857.2 ojro
+ 50 euro od robaNM
30. novembra 2009 o 21:12 #82649Saturn
Účastník (Participant)Tak som to dorovnal do 950…..
len som musel pockat. nechcel som byt 13-ty 🙂30. novembra 2009 o 21:39 #82650raptor
Účastník (Participant)Saturn velka vdaka myslim ze tu magicku tisicku dame dole 🙂
ak budes mat volny fototermin 20.12. tak prid spravit volaku fotkukedze sa ma par ludi dotazovalo mailom tak pre uplnost
zoznam prispievatelov je verejny
kazdy moze odkontrolovat svoje meno aj sumu
takisto termin odovzdavania je verejny, kazdy kto ma zaujem sa moze zucastnit bez ohladu na to ci prispel alebo niep.s. o norskovi ste nepoculi nic?
1. decembra 2009 o 0:10 #82651Saturn
Účastník (Participant)No teoreticky by som aj mohol mat volno … tak sa predbezne mozem prislubit 🙂
1. decembra 2009 o 19:03 #82652raptor
Účastník (Participant)Cestve infosky od dema
STRUNA OLDTIMER 100 E
091127 (bez mena) 20 E
Saturn s ladvinkou 42,8 E
RoboNM 50 Esaturn sedi ta tvoja suma?
1. decembra 2009 o 20:07 #82653Saturn
Účastník (Participant)Sedi…. tolko chybalo do 950 ……
18. decembra 2009 o 15:19 #82654raptor
Účastník (Participant)Ahojte,
Chcem sa podakovat
1. vsetkym, ktori prispeli
2. demovi za profesionalnu pomoc pri organizovani a zastresenie zbierky
3. saturnovi za foto a taxi sluzby
4. awiovi a jeho serveru za poskytnuty medialny prestorpodla vsetkeho bude aj dalsi rocnik, nazov “Struna” zrejme ostane, ale vzhladom na to ze doslo na Demove aj Oldtimerove slova tak na buduci rok pojde cela suma na novorodenecku jednotku intenzivnej starosti nakolko nad litrom na onkologii s usmevom mykla teta plecom a nad 4 kilami na detskej JISke (o ktorej vie malo ludi) sympaticka pani doktorka skakala meter dvadsat
pokojne sviatky vsetkym
raptor
18. decembra 2009 o 19:27 #82655krivoklat
Účastník (Participant)Zabudol si sa poďakovať Raptorovi, tak díky
tiež pokojné sviatky želám
19. decembra 2009 o 12:31 #82656kankoXF
Účastník (Participant)krivoklat neboj, Jano si nemusi dakovat sam sebe. Tento rok som to iba sledoval. A je to fakt OK. ZA toto ma cerveny bod, ale bo 1*. 🙂
13. apríla 2010 o 8:29 #82657raptor
Účastník (Participant)Vyzbieralo sa cez 1000 eciek
zajtra t.j. 14.4.2010 prebehne odozvdanie peniazkov13. apríla 2010 o 8:49 #82658raptor
Účastník (Participant)P.s. myslím že sa nepomýlim ak za Dema (organizátora) poviem že zučastniť sa môže každý aj bez osobitného pozvania… mne to práve moj najvyšší menežer práve odobril takže.. vidíme sa
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
