Connect with us

Zhasinajuci motor pocas jazdy – Suzuki 650

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Zhasinajuci motor pocas jazdy – Suzuki 650

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76151
    kaktus
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    stretli ste sa s niecim podobnym?

    pocas jazdy na mojej Suzuki 650 sv, rok v.2006, naj. 2500 km mi zhasina motor !!! prebieha to tak, ze ked idem rychlostou cca 120 km/h, zaradeny siesty stupen, otacky cca 5500/min mi z nicoho nic zhasne motor…

    niekedy sa to udeje aj pri stvorke, rychlosti cca 90 km/h a podobnych otackach.

    bol som v servise…3x. riadiaca jednotka neukazuje ziadnu anomaliu. vymenili sme teda bateriu – nepomohlo, stale pocas jazdy zhasina.

    Mate niekto tip?

    diky za kazdy postreh.

    #76152
    racer8
    Účastník (Participant)

    Kaktus mas zaruku kedze ej to rocnik 2006 ja byt tebou reklamujem a po 3 krat mas narok na vratenie penazi…

    #76153
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Mam pocit ,ze prichadza doma ,ked sa zacnu kupovat motorky cim starsia ,tym lepsia……..

    #76154
    cbr900
    Účastník (Participant)

    yamaxx preto sa ja držím ročníka 96" 😁 a podľa svojich predstáv modernizujem 😀

    #76155
    senior
    Účastník (Participant)

    kaktus nemáš benzín…

    #76156
    riki1
    Účastník (Participant)

    Z toho co pises , sa mi zda , ze Ti zhasina pri ustalenej rovnomernej rychlosti a z toho by som vychadzal pri hladani priciny. Viac Ti ale neviem poradit. 😕

    #76157
    beal
    Účastník (Participant)

    Skus kuknut cidlo bocneho stojana očistiť a namazat ho. mne to robilo pri kawe ale samozrejme to bol starsi rocnik ale zrada bola tam

    #76158
    StanleyP
    Účastník (Participant)

    No v prvom rade skus popozerat vsetky cidla ktore maju za ulohu vypnut motor alebo zamedzit startovaniu (spojkova packa, stojan…). Ale to by ti asi zacalo vynechavat ale moto by sla dalej. Tebe to zhasne asi nadobro bez nejakeho vynechavania. Ja som mal raz taky problem na XL600. Krasne chytala aj isla bez vynechania motora, ale zrazu po cca 10-20km zdochla bez najmensieho varovania ako keby som ju za jazdy vypol. Bolo to vadne CDI ktore casom prestalo odolavat teplote salajucej od motora (bolo umiestnene nad hlavou motora)a vyplo. Chybu som zistil po dvoch mesiacoch intenzivneho patrania. Ale to bol r.v 86 ty mas novu moto. Myslim ze to bude niektorym z tych cidiel.

    #76159
    papaya
    Účastník (Participant)

    Nemal by si vobec do tej moto sahat a chybu hladat sam, mas na to servis. Pokial chybu neodstrania, ziadaj o vratenie penazi. Elektronika je k….a vec, staci jedna somarina a uz to blbne cele.

    #76160
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    papaya suhlasim s papaya, naozaj ked clovek tomu nerozumie nemal by hladat riesenie na forume, a uz duplom ne co sa tyka elektriky. Mozno ti tu dobre radia ludia ktory sa skutocne do toho vyznaju, ale jedno je poradit a druhe je spravit to.

    #76161
    kaktus
    Účastník (Participant)

    Dakujem vam vsetkym za rady.

    Moto je samozrejme v servise, tiez sa s tym boria a hladaju, tak im chcem aspon takymto sposobom pozhanat nejake tipy. V kazdom pripade ste mi vsetci pomohli. Ked to bude hotove dam vediet co tam bolo aby sa vedelo do buducnosti.

    ak vsetko dobre dopadne tak na nej pridem bud. tyzden na festival do Komoce 🙂

    senior: kua, bol si najblizsie 😁 🙂 😁

    caute

    #76162
    ignis15
    Účastník (Participant)

    Nam sa to stalo tiez. Ale to ked priatel odpojil posvietenie. Nebol tam dostatocny kontakt kablikov s baterkou a pri vatsom otrase jednoducho zhasol motor. 😟

    #76163
    bubak99
    Účastník (Participant)

    Mne to robilo na DR650 95rv a aj na pozicanom Strome mi to urobilo ale tam ked som zastal a chcel sa pohnut zhasol motor a nedal sa nastartovat az po 20 sekundach Na GSR600 som nemal ziaden problem

    #76164
    raptor
    Účastník (Participant)

    Bola to chybna riadiaca jednotka – vymenili sme ju v zaruke

    #76165
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Masina je skoro nova takze by som do nej nebabral sam lebo inac ti padne zaruka, ale dam ju do servisu a ked si tam nebudu vediet rady tak ziadat bud o vymenu motorky alebo o vratenie penazy

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri