Connect with us

Zraz motorkarov v Turci 1. – 3.august 2008

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Zraz motorkarov v Turci 1. – 3.august 2008

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 74 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80008
    raptor
    Účastník (Participant)

    Chnypa s odstupom casu sa aj tak musim smiat jak ste sa traja tlacili na jednej posteli a ja som mal jednu pre seba 😀 a rano ste objavili pod postelou pristelky 🤣

    som za kazdu srandu ale ked ma niekto zobudi zo sladkeho spanku viem byt aj daleko neprijemnejsi jak som bol na vas 😈 😇

    heavy – bazen uz neni tam kde bol tak davaj pozor aby si v excituvanom stave nehodil sipku na umely travnik tenisoveho ihriska

    #80009
    chnypa
    Účastník (Participant)

    raptor ale my sme sa pekne potlacili 😁 … a ty si spal taky sam a opusteny 😇 … no, aspon, ze si mal tie one, sladke sny 🙄

    #80010
    Heavy
    Účastník (Participant)

    raptor 😀 😀 😀 objavili prístelky? 😈 …to rozhodne nie – v tomto prípade účel svätil prostriedky. A nakoniec sa to ukázalo ako úspešné, pretože tento rok sme sa rozhodli prístelky vôbec nepoužiť a vylepšiť choreografiu akvabel… 🤣 🤣

    chnypa taky sam a opusteny to je pravda a stále počul nejaké hlasy…a keď prišla WEWE, no to už nebudem radšej ani pokračovať… 😀 😀 😈

    #80011
    Heavy
    Účastník (Participant)

    raptor – Ale nerob sa , tento rok spíš zase s nami. Lepšiu spoločnosť na sladký spánok by si nenašiel…a nezabudni si zobrať kvalitnú obuv, aby si si v noci mohol spokojne vykračovať po lese… 😉 😁

    #80012
    raptor
    Účastník (Participant)

    Jasne ze tento rok spim s vami.. ale som sa rozhodol ze bude pre vsetkych lahsie ak ostanem hore s vami 😎

    a nech vas boh jezis kristus ochranuje ak budem mat sily ostat hore aj po tom co vy zaspite 😈

    #80013
    wewerka
    Účastník (Participant)

    Som rada, ze bazen je inde, pri troche stastia ho hadam zopar velmi ochotnych osob nenajde, ale kazdopadne berem vela vela veci a aj zopar telefonov a prstenov…sak musi byt…

    A inac, keby niekto nepochopil, idem, to je jasne…apropo, chnypa, uz si nieco vybavila?a nemboj, dojdem ja k tebe vcul nekdy ece 😈 😘

    #80014
    italofighter
    Účastník (Participant)

    wewerka ja si myslism ze s predsedom ten bazen urcite objavime a potom bude zasa niekto nacvicovat skok nasilu do bazena xixixixi alebo to bude hod? no neviem xixixixxi

    raptor tesim sa na tvoju pritomnost xioxixixi dufam ze nepojdeme zasa v noci do lesa xixixixalebo k ohnu heavy takze nova choreografia akvabelkoho este pribereme ? rolanda aby nespal na zemi xixixixi ci zapojime akvabelu raptora xixixix?

    #80015
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    raptor Dobehnem s kópiu VO, originál im tento rok nedám 😁

    Heavy Ty si daj menovku, aby som ťa spoznal po tých tvojich "teen" úpravách 😉

    chnypa Sĺubujem, že sa vyhrážam 😁

    Pravdepodobný príchod v piatok večer, zdržím sa tak 2 hodky, ale čert nikdy nespí a možno sa mi aj znedelie pokiaľ odídem 😁

    #80016
    Heavy
    Účastník (Participant)

    eXeBaT – ach Ty jedno Hovadisko, mňa určite spoznáš. Stačí keď urobíš to čo vždy, proste pôjdeš za hlasom svojho srdca… 😈 😀 😀 😀 😀

    #80017
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Heavy Alebo za skladbami "Potentovali kone voz!", alebo "", tak toto sa slušne napísať ani nedá 😀

    #80018
    raptor
    Účastník (Participant)

    Hej sefredaktor co sa cenzurujes… co to tu na nas hras?! 😈

    ty si myslis ze ti tu niekto zozerie ze povies potentovat namiesto poyebat? he?!

    #80019
    usko11
    Účastník (Participant)

    italofighter diky za podporu tesim sa…

    #80020
    usko11
    Účastník (Participant)

    Heavy raptor kluci dajte vediet rezervujem Vam volake izby..

    #80021
    usko11
    Účastník (Participant)

    Heavy a o Tryskovi mate nejake spravy? asi mi bude chybat ten sldzak v bare… Bazen je uz napusteny a na vatre sa pracuje… uz som aj zabudol na: Po.ebali kone voz.. 🙂 chloro sa uz stihol naucit aj nieco nove..

    #80022
    raptor
    Účastník (Participant)

    Usko no ja idem beton skala… mocne zazitky ma viazu k tomu miestu

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 74 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri