Connect with us

Zumo 220

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Zumo 220

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84326
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    Zdravím Pánové.

    Máte někdo tenhle stroj? Ono toho je víc ale jednomu nerozumím, když si v MapSource udělám trasu s průjezdnýmy body a dám exportovat tak jak jsem zjistil nahraje se to do OBLÚBENÝCH nachází se to tam ve formě průjezdných bodů. To mám přidávat do mapy každý bod extra nebo jak a další věc, proč když tam trasu dostanu tak se zobrazí ale s drobnejma odchylkama. Dík za pomoc. 👍

    #84327
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Máš v MapSource a v prístroji zhodnú verziu mapy? Nezhoda môže spôsobovať zmenu trasy v prístroji, alebo aj zapnutie niektorých obmedzení (dialnice, platené úseky, etc..) priamo v prístroji.

    Ohľadom nahrania trasy poradiť neviem, mám iný model, tam mi to nahráva trasu správne.

    #84328
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Ešte je otázka, od kedy ti to takto nesprávne nahadzuje, robil si medzitým nejaké upgrade máp, ale niečo podobné? zatiaľ so s tým tým problém nemal ani v jednom prístroji zumo, ale BacilBA ti tiež radí dobre -zapnuté obmédzenia a podobne…

    #84329
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    Díky hoši za podmětné rady, mapy mám odemčené 2013, je pravda že jsem prohlédl omezení a vpodstatě jsem všechna zaškrtnutí zrušil, teď nahraju trasu znova a uvidím a písnu. 👋

    #84330
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    Tak jsem povipínal všecko až na placené dálnice ,první část trasy se upravila na mnou nastavenou trasu ale te zbytek asi tak menší část se na jedné křižovatce kde bych podle mapy v MS. odbočit v pravo tak mě to táhne v levo na pravé str. zůstaly jen průjezdné body, tak nevím, asi to neumim.

    #84331
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Ešte sú tam ďalšie nastavenia pri Autoroutingu, niečo v štýle "Rýchly výpočet trasy" alebo "Presnejší výpočet trasy" ja to mám odstupňované v štyroch úrovniach. To tiež spôsobuje drobné odchýlky pri navigácii v prístroji.

    #84332
    VladiB
    Účastník (Participant)

    zbrnda Myslím ešte že ak to potrebuješ doladiť presne, máš tu aj bezplatne t.č.. do garminu 0800 135 000.

    #84333
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    VladiB něco mi nedochází, t,č, do garminu 0800 135 000 je prosímtě co a kde nato narazím. Díky.

    #84334
    jtaxi
    Účastník (Participant)

    Na planovanie tras doporucujem namiesto MapSource pouzivat BaseCamp.

    Je to bezplatny soft od Garminu, ktory pracuje priamo s mapami v navigatore, takze planovanie tras je potom v zasade rovnake a staci mensi pocet prejazdovych bodov.

    V BaseCamp sa da vybrat typ dopravneho prostredku a celkom to funguje.

    Naviac sa daju nastavit preferencie na rozne typy ciest.

    Jednoducho treba vyskusat a nezlaknut sa dlhsieho nacitavania map z navigatora na zaciatku.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri