Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,286 až 6,300 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90685
    Goldy
    Účastník (Participant)

    dodo, majanko poprípade ďalší, jasné že sa strácate, keď poctivo všetko nečítate. 😠 Ja aj keď prispievam veeeeľmi málo, poctivo čítam a som v obraze. 🙂 Ale keď sa plánovaniu dá kostra podľa majanka budem v ešte väčšom obraze. 😉  Aspoň v takom 120cm uhlopriečkovom. 😈

    #90686
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ahoj,treba ešte vyzvat našeho dosadeneho agenta hogafoga honosného konzula kedy máme prepadnúť čehy a obsadiť přahu 😶  😁  😈 

    #90687
    Goldy
    Účastník (Participant)

    P.S. som tkzv. Tichý pozorovateľ. 🤐  😈

    #90688
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Troška Vás tu vyruším:
    Dovolím si doplniť návrh návrhom, lebo aspoň prvé termíny už potrebujeme vedieť, nech začíname s prípravami na Kaportour2014 a nech si vieme zabezpečiť ostatné voľná, takže napríklad

    18.4.-21.4.  Akcia tématicky zameraná na vodu /Veľká noc/     –  napr. Brígáda na ČULe
    1.5.- 4.5.     Akcia zameraná na prácu pri vode /Sviatok práce a čunder/
    8.5.-11.5.    Akcia zameraná na armádu /oslobodenie a ukončenie 2.sv. vojny/  – napr. Kaportour 2014
    27.6.-29.6.  Geriatriatour    –  súhlas s GTX akciou
    18.7.-20.7.  Akcia zameraná na čunder
    1.8. – 3.8.    R66
    28.8.- 1.9.   Akcia na poriadne pojazdenie a poznávanie SR, ČR
    12.9.-15.9.  Akcia zameraná na čunder
    10.10-12.10 Akcia zameraná na čunder

    #90689
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Ten mlhošov nápad by som brala, po pekelných doloch už pasiem dlhšie, aj by som mohla osloviť prezid. klubu, určite by bol voči nám ústretový…ved je náš kamarát rovesník 👍

    #90690
    solim
    Účastník (Participant)

    Pozor na mesiac: apríl – ešte bude snežiť (posunutá zima)
                                 máj  – topí sa sneh  a pomaly prichádza jar

    Výnimka je iba v papikraji a v bobokraji. 😈  🙂

    #90691
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Jún – v Solimkraji sa budú líščičky zobúdzať
    zo „zimného“ spánku a snehu povyše vajec. 😛  😈 

    Ale súhlas s majankom, treba začať, bo Jaguár je uš f druhej pollowici.

    Mne vyhovujú šeccky termínuše, (NGŠT ich ani netuší 😁 )
    aj na Normandiu ste mi nechali time, all is OK. 😘  😘 Merrde 🤐  …….parrdon, Merci. 😁

    #90692
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    Solim sneh toho roku nemude,USA si ho nechali,buržuji. 

    #90693
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Á……aš terazz som pochopičil, že FANTOCCI sem dal wlastne GTX CALLENDARIUM 2014.

    Urra. 😈  😘  😁

    #90694
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Yoffo, šak ty nejdeš, ty si už bol.
    😈 Len Bobo ešte nemal.

    #90695
    vipper1
    Účastník (Participant)

    Šolim vieš čo je za širenie poplašnej spravy

    #90696
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    Krampus a také za 13 ečka nestačia?
    http://www.sim-ba.sk/simson/kolesa.php

    #90697
    maguma
    Účastník (Participant)

    Vážení kmeňoví čundráci a čundrovchtiví motorkári, vydržte aspoň do soboty, nech zistím čo sa na Lojzom ranči a čo všetko je tam polámané, potom z Lojzom dohodnem čo a ako ďalej a potom ideme plánovať ČuNDRE, je asi každému jasné, že bude ČuL, ČuP, ČuM a ďalšie si vymyslite, samozrejme, že treba využiť predĺžené vikendy a vraj ich má byť tento rok dosť a PRETO dávajte návrhy, lebo tento rok by sme mali vyhlásiť za rok čundrov 🙂 🙂 

    A pro póóó, ja mám jeden návrh na tzv. ČuAB, bolo by to v Maďarsku, v kempe pri jaskyni Ágtelek barlang, táto jaskyňa leží na slovensko-maďarskej hranici, na našej strane je to Domica, ani nie 100 metrov od jaskyne je krásny kemping s bungalovmi, kuchyňami a nádherným trávnikom, v Miskolci sú krásne kúpele priamo v jaskyni (theo) s termálnou vodou a Miskolc nie je od Ágteleku ďaleko, plus v blízkom okloí sa nachádzajú ešte asi štyri ďalšie jaskyne. Skúste porozmýšľať aj nad týmto 😶 🙂  😁 

    #90698
    maguma
    Účastník (Participant)

    Hrušo, no isteže stačia,  👍  👍  👍 chudák wikino, ten bude teraz 😠  😠  😠  😠  😠 

    #90699
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Náčelník , nestačia profíci jazdia na Mitakars , či ako volá. 🙂  Na pár eurášoch nezáleží. Čo dám za dopravu, to je tolko ako keď si ic v Nitre zajtra vyberem.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,286 až 6,300 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri