Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 5,836 až 5,850 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90235
    kingston
    Účastník (Participant)

    Dobre rano,

    poklona a palce hore vsetkym ktori nelutovali namahu a cas aby sa nam ostatnym postarali o perfektne hodovanie a zabavu na Mazolafeste 🙂  👍 .

    Citili sme sa vynikajuco, bol to zazitok na ktory budeme dlho a  radi spominat .

    Marta +  Ati.

    #90236
    zefototh
    Účastník (Participant)

    No konečne. Kingston, čo si robil šoféra? Keď si už hore. 😁

    #90237
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Práve že neviem o žiadnom priestupku voči manželsko – spoločenskému spolunažívaniu, ale moja Hlavná kuchárka rozhodla, že mám po sviatkoch dosť zanesené cievy cholesterolom a naordinovala mi diétu 😁

    #90238
    Hog
    Účastník (Participant)

    😘 I ve funkci „honorárného konzula GTX Slovensko“ jsem se rozhodl sestoupit mezi“normálnych“ 🙂 a poděkovat za včechny ze západní gubernie 🙂  za přijetí, zábavu,za první taneček s „Janičkou“!
         Všechno bylo krásné, ale krátké ! 🙂  😠 

    P.S.  Ako Vy hovorite:“ Všetko má svoj koniec !    Dovi a nashledanou !!           Hog

    #90239
    kecky
    Účastník (Participant)

    Všetkým organizatorom Mažolafestu ďakujem a jak sa hovorí “ Klobúk dole“ mate u mňa veľký obdiv za celú akciu 👍 . A všetkým účastnikom  👍  za super spoločnosť 😘 !

    #90240
    maguma
    Účastník (Participant)

    Pred polhodinou, 15:20 zulu som úplne osamotný oficiálne ukončil Krušovcetreffen 2014 Mažolafest zamknutím kultúrného domu v Krušovciach. idem konečne drichmať, ozvem sa keď sa prebudím, ak sa neprebudím, tak sa neozvem. HOWGH 🙂  🙂  😁  😁 

    #90241
    czody
    Účastník (Participant)

    Dobré popoludnie Vospolok 🙂 !

       Hlásime bezproblémový návrat domov, všetko bolo eňo-niňu, cítili sme sa parádne. Veľká vďaka organizátorom 👍 a hlavne osadenstvu 👍 👍 👍 , ktorá makala v kuchyni o 106, aby sme sa MY holota mohli hýriť. My si túto akciu budeme pamätať určite, keďže malá začala chodiť 👍 samostatne práve na Kopačke a to, že som musel najazdiť po Topoľčanoch 40km, aby poobede  zaspala , konečne poznám Topoľčany ako svoju dlaň 😁 . Sme radi, že sme Vás všetkých dobrých ľudí mohli stretnúť opäť,  Cződörovci

    p.s. Špeciálna vďaka patrí dedomotorhead-ovi 😇 👍 👍 👍 , že vyhral-vyčendžoval perfektnú tombolovú cenu pre Nelku. (fotku dám večer)
    p.s.2 Kecky, Terka tiež ďakuje za tričko  👍  😈 
    p.s.3 Na fotkách sa pracuje. 😶

    #90242
    theo
    Účastník (Participant)

    bazmegcity gtx mažola team hlasi prichod do centra Ost gubernie, pozdravujeme vsetkych mažolistov, bolo supeeeeer  👍 

    #90243
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Hogu, v našem věku se již stává, že je to třeba krásné, ale krátké…

    #90244
    czody
    Účastník (Participant)

    Tak tu sú fotky, dúfam že niekto fotil aj jedlo lebo ja som nenašiel ani jednu takú  😶  😁 

    Mazsolafest – Krušovcetreffen 2014

    #90245
    sHARk
    Účastník (Participant)

    .. ďakuje NATCHELNIKOWI za zorganizovanie a starostlivosť 🙂  👍

    #90246
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    👍 Podľa zatiaľ jediného albumu Czody-junior vyhráva na celej čiare.

    Pán Žobrák a pán Drotár boli fakt excelentní, klobúk dole už za nápad, ale aj za umelecký dojem máte u mňa, chlapci, 1000 bodov. Paráda.  👍  😁  🙂

    #90247
    Minehawa
    Účastník (Participant)

    Fajn fotky 🙂

    mrzi ma,ze som nepocula Mareka Slobodnika, verim,ze to bol podobne neskutocny zazitok ako som mala v BA ked daval ich historky k dobru Dan Priban 🙂

    tesi ma,ze ste sa nepobili :p

    ahojte, majte sa ako chcete v tomto roku 2014 😉

    #90248
    krampus
    Účastník (Participant)

    1. Moja veľká úcta a vďaka magumovi a celému týmu kt. zabezpečoval Mažlolafest 2014 od začiatku až do zamknutia KD Krušovce. 👍
    2. Zvláštne uznanie vyslovujem „kolektívu závodnej kuchyne“ …… neskutočné dobroty pripravili, ani som nestihol (nevládal) všetky okoštovať, lebo na to by bol potrebný týždeň. 👍 
    3. Nečakané prekvapenie- Marek na  Pionieri-  Naprieč Južnou Amerikou 👍 
    4. Vystúpenie inkognito členov SND, Y+B v jednoaktovke o piatich dejstvách 👍 ( v živote som sa tak nenasmial) 😁 
    5. Mne spôsobená škoda na piocrosse náčelníkom, plne nahradená k spokojnosti, už mám nové vidle aj brýle. 👍 

    – túto vynikajúcu akciu si budem pamätať až do môjho posledného dňa , tak prisahám!

    Čestné pionierske!

      krampus

    #90249
    czody
    Účastník (Participant)

    Malá cestovala z ruky na ruku, niekedy sme ju museli normálne hladať 😁 . No a tý dvaja keď sa objavili tak palla sánka 😶 🙂 kazdému. S tým Marekom mali hneď od začiatku začať v tej vedlajšej miestnosti alebo aspoň začať skôr. Dovtedy sa už toho dosť vypilo a vela ludi chcelo začať tancovať, no neva nabudúce budeme múdrejší  😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 5,836 až 5,850 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri