Connect with us

Hodnosti užívateľov / Ranky

Domov Diskusné Fóra Pre admina Hodnosti užívateľov / Ranky

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 53 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95528
    kavis
    Účastník (Participant)

    Ha ešte trinásť dní a postúpim na vyšší level  😁 asi skorej to nestihnem bo príspevkov toľko nezvládnem 😈

    #95530
    Goldy
    Účastník (Participant)

    A ja som rád holobriadok. 🙂 Rád sa nechám poučiť od nejakého 18 ročného skúseného 😶 poprípade od nejakej 22 ročnej starej páky 😁 Ak stihol za tie 4 roky nabehať viac km a opraviť viac defktov ako ja za tých nejakých 30. 😈

    #95532
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Tie hodnosti užívateľov sa trošku nevydarili, sú výhrady.

    1. Sú mätúce
    – 77 ročný holobriadkovia
    – 17 roční veteráni

    Je to síce vyjadrenie doby existencie účtu a aktivity na http://www.motocykel.sk, ale zjavne to viacerým prekáža. (Mne osobne je to jedno) Niektorých to dokonca uráža (zmysel pre humor a miera tolerancie je rôzna).

    2. Lepšie by bolo asi niečo v zmysle kategorizácie vo vzťahu k motorkám, uvediem príklad:
    – začiatočník
    – malolitrážnik
    – skútrista
    – čoprák
    – jogurťák
    – turista
    – kávičkár
    – geriatrik
    – ľadvinkoš
    – kroskár, endurák, bahniak
    – veteránista
    – trojkolkár
    – štvorkolkár
    – vodný skútrista
    – snežný skútrista
    – plechovkár
    – ťažký frajer
    – leštič
    – kustomizér
    – stuntrider
    – motofotograf
    – mototramp
    – mechanik
    – karosár
    – motoelektrikár
    – motorár
    – vývojár
    … navrhnite viacero ďalších …

    Zásadne by som to ale neobmädzoval na  5 – 8 kategórií

    3. Tieto kategórie by si dopisovateli-korešpodenti prideľovali sami.

    4. Kategórie by boli otvorené, mohli by sa pridávať (admin na výzvu).

    5. Jeden člen by mohol mať viac ako jednu kategŕiu, napr. max. 3 (lebo niekto je aj-aj)

    Vyzývam k diskusii

    #95534
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Mne stačí jedna kategória čopro-enduro-turisto-bahniak, lebo jogurty kvôli nízko uloženým riadítkam mi už  tlačia na bachor…

    #95536
    kingston
    Účastník (Participant)

    Bopsik ešte mi tam chýba

    – topič a
    – choť top**e 🙂  😁

    #95538
    majanko
    Účastník (Participant)

    Exebat : pozri aj diskuziu na 40 plus. Fakt si s tými „hovnosťami“ šliapol vedľa. Nič neodzrkadľujú, skor Ľudí nasierajú, evokujú zbytočné emócie. Daj niečo o motorkách ako tu píšu a navrhujú skúsení harcovníci.Nie každá zmena je zmena k lepšiemu… 😟  👎 

    #95540
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ešte dve kategórie ma napadli:
    – kundolap
    – motogynekológ

    #95542
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Bopsik, vynechal si kategórie koňar a vraňar. 😈 

    Názor (alias klišé 😇  ):

    Mne je úplne jedno, čo sa vymyslí, som presvedčený, že ide o nepodstatný detail. „Centrálne“ pridelené tituly sú rovnako platné pre všetkých, rozdiely sú len v ich strávení. 😘 
    Svoj obraz si maľuje každý sám, všade, od prvého momentu, ako sa kde objaví.
    Vytvorenú mienku nálepky či už pridelené alebo individuálne zvolené moc neovplyvnia, kto si myslí, že ano, podľa mňa sa mýli…

    Návrh:

    „Lokálny životopis“ dostatočne znázorňoval graf, čo tu bol. Mohol by sa aj vrátiť, ak je vôbec potrebný…
    A titul nech si zvolí každý, aký chce, ak to nikoho neuráža, nech si zvolí  trebars aj riaditeľ zamegule… 😈 

    #95544
    kingston
    Účastník (Participant)

    Papi, funkcia radytel zemegule je uz obsadena 😈 😁 :

    http://www.znn.sk/clenstvo/view.php?id=2

    #95546
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Kingston,to nemá chybu. Presne vystihol dnešnúdobu 👍

    #95548
    kavis
    Účastník (Participant)

    No podľa mňa by stačila možnosť aby si sám užívateľ napísal čo chce obmedzené na určitý počet znakov – ten obmedzený počet znakov kôli papimu bo iste nenapísal všetko čo je ja by som mu dal mininálne ešte tri zamerania  😇 

    Terajšie označovania iba dupľujú čo je napísané nižšie teda člen od:

    #95550
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Kavis, ak so môžem zvoliť, stačí mi  10 písmien a medzi ne vtesnaná pomlčka: rypák-vrták.
    (Kým mi to zas nebude chcieť šlohnúť majanko) 😈

    #95552
    kavis
    Účastník (Participant)

    Papi ja som mal na mysli že ten čo sa nevie ……………  😈

    #95554
    zefototh
    Účastník (Participant)

    Ak to chceme nejako ukončiť, treba dať pár rozumných návrhov. Je pekné keď sa aj posranduje a sú aj vtipné označenia skupín ale niekoho sa to môže aj dotknúť. Navrhujem klasické názvy ako napr: skútrista, jogurťák, čoprák, bahniak, turista, veterán, a možno aj geriatrik. Neviem aké sú možnosti či si to môže každý sám upraviť alebo len správca ale to je druhoradé, Ešte jedna možnosť – či to vôbec nazývať alebo rozdeľovať. 😶

    #95556
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Neskôr môžem pridať sortovanie aj podľa kategórie motocyklov, štvorkoliek a pod., ktoré bude ľubovoľné podľa užívateľa a bude mať možnosť vybrať si z preddefinovaných. Teraz je potrebné doriešiť kategórie podľa aktivít na motocykel.sk a to na 6 názvov. Od nového užívateľa, až po skalného užívateľa, ktorý je registrovaný roky a je častým návštevníkom.

    Ako kompromis mením zatiaľ tie kontroverzné hodnosti na:

    – Nový člen
    – Objavujúci člen
    – Pokročilý člen
    – Skúsený člen

    Pár ukážok, ako to funguje na iných fórach a neargumentujte, že ide o deti. Tie hry hrajú všetky vekové kategórie. Sú to prvé fóra, ktoré vyhodil Google pri hľadaní slov „hodnosti vo fóre“, takže som nepreberal:

    http://nasafarmerama.webnode.sk/pisem-pises-piseme/kompletne-nazvy-levelov-a-hodnosti-na-fore-/ – Holobriadok, zelenáč
    http://sk.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=54812&highlight=hodnosti+fore – Holobriadok, junior
    http://forum.sfgame.sk/showthread.php?t=1140 – Jahňa, Ovca, Veľká Ovca
    http://pokerspravy.eu/3619/novy-system-hodnosti-na-fore-pokerspravysk/ – prvá hodnosť je dokonca Somár

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 53 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri