Connect with us

Česi v ľavom pruhu výzva!

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Česi v ľavom pruhu výzva!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95607
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Zdravim ceskych bratov!!!
    ludia, chcem vas v ramci osvety vyzvat a poprosit, jazdite po dialniciach (aspon mimo CR) tak, ako sa ma, teda vpravo!!!! chapem, ze vase dialnice (aj cesty, ale hlavne ta Slovensko-Brno-Praha) su v dezolatnom stave, je to horsie, ako cesta vlakom, ale ked prejdte na ine uzemie, prebudte sa z letargie, vsimnite si, ze situacia je ina a uhnite sa doprava…okrem ineho idete takmer vsetci na spotrebu a ta ani nie stovka vlavo je naozaj nevhodna!!!
    aspon teda mna uz vazne nebavi kazdy bozi den na de dvojke vyblikavat a rozculovat sa na ludi, ktorych mam inak rad…
    dakujem.

    #95613
    kavis
    Účastník (Participant)

    Nie že by som chcel kritizovať ale napísať to na slovenský motoserver je dosť zaujímavé isto to bude mať patričnú odozvu  😁

    #95615
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Zas tú odozvu na českom serveri si viem živo predstaviť… 😈 

    #95618
    kingston
    Účastník (Participant)

    Ja mam z Ciech opacnu skusenost – ak tam nejdes v lavom pruhu aspon 140-150 zavadzias kazdemu.

    #95620
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    To je pravda, tu si ich to asi vela neprecita…no nic, tak zapadne prachom…

    davnejsie ma namerali na D2 a ked som zastavil, mali tam odchyteneho jedneho popularneho ceskeho moderatora, ktory v tom case moderoval lets dance v bratislave…ked odfical, pytal som sa ich, za co ho zastavili…a oni ze za bezdovodnu jazdu v lavom pruhu…to bola taka prva vlastofka a potesil som sa, ze sa to v cechach rozkrikne (ked uz zastavili taku celevritu), ze tu za to pokutuju, ale sak hovno, ziadna zmena…

    #95622
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 prdlafka, ale tu je to len taký nástenkový tender… 😈

    #95624
    kavis
    Účastník (Participant)

    papi a na čie plyny? 😈

    #95625
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ešte by mohli pokutovať bezdôvodne pomalú jazdu.

    Modelový príklad:
    – úzka cesta, nepriehľadné zákruty, plná čiara (alebo aj dve)
    – povolená rýchlosť 90km/h
    – všetci idú (alebo by chceli ísť) 95-100km/h
    – jeden ujo (teta) s bielymi vlasmi ide 85km/h
    Výsledok:
    Väčšina je nasratá, snaží sa sa ho (ju) riskantne predbehnúť, čo vytvára nebezpečné situácie.

    #95627
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Bopsik bezdôvodná pomalá jazda sa dá pokutovať len veľmi ťažko, nakoľkom teta aj ujo ( s bielymi vlasmi ) len prispôsobujú rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, čo im vyplýva z cestného zákona a vlastne nič neporušujú. 😛

    #95629
    kavis
    Účastník (Participant)

    Súhlasím s Goldym bo niektorí si myslia že zvládnu 95-100km/h a potom to aj tak na cetách vyzerá. Hlavne na ceste byť v kľude šak nič nám nemôže ujsť 🙂

    #95631
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ja osobne som za volantom flegmatik a kľuďas. Málokto ma vie nasrať. Pomalá jazda mi neprekáža, ale čo tí nerváci… to je problém potom…

    #95633
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Bobsik: keby aspon tych 85…ale pravdu maju aj chlapi a s tym suhlasim, ze ked sa niekto neciti, mal by ist len tak, ako zvlada…to ale nie je pripdad zdrzovania koli pomalej jazde na spotrebu, potom je to lacnejsie vlakom…

    #95635
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Pre nervákov:

    Blondínke to skapalo na semafóre, nie a nie naštartovať.
    Hrubokrký, stojaci za ňou, vytrubuje, jak chuj.
    Blondína vystúpi, príde k chlapíkovi a hovorí:
    – Smiem vás poprosiť, aby ste mi naštartovali auto? Zatiaľ ja budem na vás trúbiť…

    #95637
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Inak ma napadlo, ked uz je rec o zdrzovani na dialnici, raz mal kamos sluzobnu NIVU 1,7 a isli sme po dialnici a chcel predbehnut aviu…no ale avia na to dupla a nebolo toho alaha sa dostat pred nu…trapas jak hovado, vraj to malo akesi turbo, ci co, ale islo mu to jak z praku…tak sme sa zas zaradili zanho a pokracovali svojou stoveckou so spotrebou necelych 15 litrov… 😁

    #95639
    sHARk
    Účastník (Participant)

    Už mi je to jasné! 😎  Diaľnica BA – TT… samý Čech. 😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri