Connect with us

Spravodajstvo

8 miliónov km s novou mapou Európy pre zariadenia Garmin

Publikovaný

on

V priebehu mesiaca február 2008 spoločnosť Conan s. .r.o. oficiálne uviedla na slovenský trh novú verziu mapových podkladov Európy – City Navigator Europe 2008.
Táto nová verzia je spätne kompatibilná so všetkými zariadeniami, ktoré máju akúkoľvek verziu máp European City Select a European City Navigator. Nové mapové podklady sú dostupné v štyroch variantoch a cenách, ktoré sú rôzne pre jednotlivé typy zariadení. Podrobnosti o jednotlivých variantoch nájdete na stránkach www.garmin.sk. Na tejto stránke sa takisto nachádza aj ?tabuľka kompatibility?, v ktorej sú uvedené typy navigačných zariadení značky Garmin a mapový podklad, ktorý je pre ten ktorý typ zariadenia optimálny.
Podrobná cestná mapa Európy CN Europe 2008 poskytuje detailné pokrytie 33 krajín európskeho kontinentu: Andorra, Belgicko, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia, Vatikán.
Ďalších sedem krajín je zmapovaných s pokrytím hlavných ciest. Sú to: Albánsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora, Moldavsko, Srbsko a Ukrajina.
Sumárne, najnovšia mapa od producentov máp firmy NAVTEQ obsahuje takmer 8 miliónov kilometrov cestnej siete a približne 1,5 milióna bodov záujmu. (POI ? Point of Interest, reštaurácie, hotely, čerpacie stanice, parkoviská, banky, bankomaty, obchody, nemocnice…)
City Navigator Europe 2008 je spoľahlivé mapové riešenie pre všetkých mobilných, riadiacich a predajných profesionálov, ktorí hľadajú maximálne aktuálne mapové podklady. Ponúka mapový softvér pre precíznu navigáciu po križovatkách s hlasovým navádzaním v slovenskom jazyku k tisíckam destinácií a adresám na Slovensku i v Európe.

DVD s Update dodáva zdarma CONAN, s.r.o., avšak samotný proces odomknutia je spoplatnený 75 USD a vykonáva sa cez www.garmin.com po zaregistrovaní zariadenia, forma platby platobnou kartou cez internet.

Viac na [linka]

2 komentáre

1 komentár

  1. Kwasak

    7. marca 2008 at 22:59

    … a stoji to za prt, vychodna Europa je na tom stale mizerne 😈

  2. yamaxx

    8. marca 2008 at 6:54

    ….s Garminom som pobehal dost….. po Cechach….Sk…i po uliciach Ba……absolutna spokojnost….do takej miery ze rozlisoval znacky cerpaciek a doviedol ma na „moju znacku“ vzdy bez problemov…o hoteloch udaje takisto sedeli….potom mi ho v Brne ukradli….. 🙄 ….ale mozem povedat ze ak si budem kupovat novy…..nemyslim ze ma ina znacka presvedci o lepsej variante….

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri