Kto to chcel ten didaktik kompakt?
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Kto to chcel ten didaktik kompakt?
- Toto téma obsahuje 51 odpovedí, 23 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 1 mesiacom od
raptor.
-
AutorPríspevky
-
23. decembra 2006 o 21:17 #70713
raptor
Účastník (Participant)prosim velavazeneho zberatela stareho zeleze spred obdobie predPCiocenu aby sa ozval 😁
26. decembra 2006 o 10:59 #70714ope
Účastník (Participant)A ja mam pre zberatela tiez Commodore C64, super stav este ten prvy zobleny model rarita 😁 , este mam k nemu magnetofon 😀 , kazety s hrami a programami. Dokonca mam aj TURBO CARTRIDGE !!! 😁
26. decembra 2006 o 12:03 #70715doctor
Účastník (Participant)Aj ja mam didaktik aj s mnohými hrami.
26. decembra 2006 o 12:52 #70716kxbibo
Účastník (Participant)založte si múzeum 😀
27. decembra 2006 o 8:44 #70717raptor
Účastník (Participant)doctor poznas Lord Of chaos? Laser Squad? Multi Player Soccer Manager? Dizzy 1-8? kua to boli hry…
27. decembra 2006 o 10:25 #70718andoo
Účastník (Participant)ja som asi vazne mlady, zacinal som na 486kach ☹️
27. decembra 2006 o 11:19 #70719zahri
Účastník (Participant)andoo> to veru ze si mlady 😁 😁.. ja som mal tiez didaktik compact.. dokonca sme rozbehali na nom aj tlaciaren a tlacili obrazky.. ten program co bol na obrazky uz ani nepamatam ako vyzeral.. ale dizzy a tieto hry si pamatam.. scooby doo dokonca malo lepsiu grafiku ako hry na 486kach..
este si pamatam ako segra cely den pisala hru na didaktiku a ta hra nakoniec vyzerala asi tak ze to bola textovka ktora bola zrejma zacyklena 😁 heh.. a kto nemal kamarata s prepojovacim kablom tak mal smolu lebo si nemohol od neho kopirovat hry :))
didaktik zapadol prachom v 94tom na vianoce ked som dostal 486 ktora mala tlacidlo turbo a to pomohlo ficat na 33 MHZ 😁 kua.. windows 3.11 to som bol king 😁27. decembra 2006 o 11:28 #70720cucpo
Účastník (Participant)Atari XL 800 a kazetak potom vyssi 130 a disketovka a vlastny boot cartridge napisany v assembleri a napaleny ako tlaciaren Alfik , pozna to niekto 😉
27. decembra 2006 o 12:04 #70721Gastan
Účastník (Participant)Kde bol kompakt, este dikakdti M to bola masina, a jaky som bol king ked som ku nej dokupil disketofku a snpshoty som ako hry na disketach mal 😁,
Pamatate gamesu R-Type to bola dobrá strielacka hhe, samozrejme dizzyofky, s návodmi z FIFO magazínua tak, 😁,
Cucpo, alfika este z nostalgie pouzivam cez ZX Spectrum emulator na nom obcas kreslim obrazky a pekné sú veru 😁
27. decembra 2006 o 14:05 #70722raptor
Účastník (Participant)kokoz jaka retro nalada sa tu rozbehla
gastan jasne ze si pamatam Rtype, podla mna jedna s prvych kultovych hier, fifo magaziny este mam a davam k tomu kompaktu kua len neviem ako sa volal ten clovek co mi pisal postu ze ma zaujem
jaky som bol ja king ked som kupil kompakt? vstava 3.5 disketovka s dvojnasobnou kapacitou oproti 5.1/4
a ja som ich este formatoval na viac, obcas to sice nejaka psychicky nevydrzalaskoda tej doby
27. decembra 2006 o 16:48 #70723Heavy
Účastník (Participant)🙂 PMD 85 bol tiež celkom fajn…
27. decembra 2006 o 17:53 #70724kxbibo
Účastník (Participant)Ja som mal Didaktik M s kazeťákom Panasonic a čiernobiely televízor. Drtil som Dizziho, Bruce Lee, Sabother, ATV simulátor, F1, hm…nostalgia 😁
27. decembra 2006 o 21:02 #70725ope
Účastník (Participant)A Last Ninja trilogiu poznate? Tusim to bolo okrem C64 vydane aj na Didaktik M/ZX Spectrum. FIFO a Bit casopisy hmm to boli casy. A este kamos mal atari XE ci tak nejak a tam som hral prvy krat hru s F1 tematikou a volala sa PitStop ak to niekto poznate 😉
27. decembra 2006 o 21:44 #70726cucpo
Účastník (Participant)pitstop bola krasna hra s kenolgom sme zavodili 😉
28. decembra 2006 o 9:29 #70727raptor
Účastník (Participant)last ninja? kua vsetko zabudnute tituly, mal som disketovu verziu
ta hra mala plno chyb, zasekavala sa a napriek tomu super atmosferuto tu vazne nikto nepozna tahove strategie ako laser squad a lord of chaos ?
? -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
