Connect with us

Kto to chcel ten didaktik kompakt?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Kto to chcel ten didaktik kompakt?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70713
    raptor
    Účastník (Participant)

    prosim velavazeneho zberatela stareho zeleze spred obdobie predPCiocenu aby sa ozval 😁

    #70714
    ope
    Účastník (Participant)

    A ja mam pre zberatela tiez Commodore C64, super stav este ten prvy zobleny model rarita 😁 , este mam k nemu magnetofon 😀 , kazety s hrami a programami. Dokonca mam aj TURBO CARTRIDGE !!! 😁

    #70715
    doctor
    Účastník (Participant)

    Aj ja mam didaktik aj s mnohými hrami.

    #70716
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    založte si múzeum 😀

    #70717
    raptor
    Účastník (Participant)

    doctor poznas Lord Of chaos? Laser Squad? Multi Player Soccer Manager? Dizzy 1-8? kua to boli hry…

    #70718
    andoo
    Účastník (Participant)

    ja som asi vazne mlady, zacinal som na 486kach ☹️

    #70719
    zahri
    Účastník (Participant)

    andoo> to veru ze si mlady 😁 😁.. ja som mal tiez didaktik compact.. dokonca sme rozbehali na nom aj tlaciaren a tlacili obrazky.. ten program co bol na obrazky uz ani nepamatam ako vyzeral.. ale dizzy a tieto hry si pamatam.. scooby doo dokonca malo lepsiu grafiku ako hry na 486kach..

    este si pamatam ako segra cely den pisala hru na didaktiku a ta hra nakoniec vyzerala asi tak ze to bola textovka ktora bola zrejma zacyklena 😁 heh.. a kto nemal kamarata s prepojovacim kablom tak mal smolu lebo si nemohol od neho kopirovat hry :))

    didaktik zapadol prachom v 94tom na vianoce ked som dostal 486 ktora mala tlacidlo turbo a to pomohlo ficat na 33 MHZ 😁 kua.. windows 3.11 to som bol king 😁

    #70720
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Atari XL 800 a kazetak potom vyssi 130 a disketovka a vlastny boot cartridge napisany v assembleri a napaleny ako tlaciaren Alfik , pozna to niekto 😉

    #70721
    Gastan
    Účastník (Participant)

    Kde bol kompakt, este dikakdti M to bola masina, a jaky som bol king ked som ku nej dokupil disketofku a snpshoty som ako hry na disketach mal 😁,

    Pamatate gamesu R-Type to bola dobrá strielacka hhe, samozrejme dizzyofky, s návodmi z FIFO magazínua tak, 😁,

    Cucpo, alfika este z nostalgie pouzivam cez ZX Spectrum emulator na nom obcas kreslim obrazky a pekné sú veru 😁

    #70722
    raptor
    Účastník (Participant)

    kokoz jaka retro nalada sa tu rozbehla

    gastan jasne ze si pamatam Rtype, podla mna jedna s prvych kultovych hier, fifo magaziny este mam a davam k tomu kompaktu kua len neviem ako sa volal ten clovek co mi pisal postu ze ma zaujem

    jaky som bol ja king ked som kupil kompakt? vstava 3.5 disketovka s dvojnasobnou kapacitou oproti 5.1/4

    a ja som ich este formatoval na viac, obcas to sice nejaka psychicky nevydrzala

    skoda tej doby

    #70723
    Heavy
    Účastník (Participant)

    🙂 PMD 85 bol tiež celkom fajn…

    #70724
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Ja som mal Didaktik M s kazeťákom Panasonic a čiernobiely televízor. Drtil som Dizziho, Bruce Lee, Sabother, ATV simulátor, F1, hm…nostalgia 😁

    #70725
    ope
    Účastník (Participant)

    A Last Ninja trilogiu poznate? Tusim to bolo okrem C64 vydane aj na Didaktik M/ZX Spectrum. FIFO a Bit casopisy hmm to boli casy. A este kamos mal atari XE ci tak nejak a tam som hral prvy krat hru s F1 tematikou a volala sa PitStop ak to niekto poznate 😉

    #70726
    cucpo
    Účastník (Participant)

    pitstop bola krasna hra s kenolgom sme zavodili 😉

    #70727
    raptor
    Účastník (Participant)

    last ninja? kua vsetko zabudnute tituly, mal som disketovu verziu

    ta hra mala plno chyb, zasekavala sa a napriek tomu super atmosferu

    to tu vazne nikto nepozna tahove strategie ako laser squad a lord of chaos ?

    ?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri