Connect with us

Kto to chcel ten didaktik kompakt?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Kto to chcel ten didaktik kompakt?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70743
    andoo
    Účastník (Participant)

    Na toto som natrafil nedavno a vybavilo sa mi cele detstvo [linka] . hra sa vola Supaplex, urcite to poznate, nieco podobne pacmanovi chodi akoze v pocitaci (naokolo su same cievky diskety chipi a pod.) No ale co sa stalo.. tak som to zo srandy a retro nalady stiahol a zapol, a hral, no nedostal som sa dalej ako do tretieho levelu.. normalne som zufaly pretoze ako 8 rocny zasran som tu hru presiel.. takze asi cim som starsi prestavam mat logicke myslenie..

    #70744
    zahri
    Účastník (Participant)

    andoo> mam pre teba vysvetlenie 😁 mne mati hovori: „cim si starsi,tym si glupsi“ to znamena ze ako maly sme neboli tak sprosty ako sme teraz 😁

    #70745
    Pepi
    Účastník (Participant)

    ope: koksooooooooo! Presne taky C64 som mal aj ja… 😀 Aj s cartridgom! No ze normalne ma nostalgia chyta! 😠 😁

    #70746
    tomXX
    Účastník (Participant)

    Atari 130XE, 3,79 MHz, 128kB RAM

    a potom 386 DX40, 8MB RAM, 245MB HDD (SCSI)

    🙄 krasne casy!

    #70747
    raptor
    Účastník (Participant)

    Tak kto to chcel ten didaktik?

    #70748
    Cervo
    Účastník (Participant)

    Doctor…mal som podobnu hru -dictator to bolo zase o bananovej republike 😁 a Exolon nic? Robocop, Batman, BruceLee, R-type som si zahral minule na mobile 😁

    #70749
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    Juuuuj tolkjo nostalgie🙂 commodorre c64 jaaaaj to bol stroj. este ho mam zabaleny na pamiatku v original krabici 😀 plus kopec hier na kazetach 😁

    #70750
    doctor
    Účastník (Participant)

    Cervo – Robocopa som hral aj ja dost casto.Grafika bola aka bola ale mne sa to lubilo.

    #70751
    raptor
    Účastník (Participant)

    Cervo mas R-type na mobile? odkial si to stiahol?

    rtype bola uplne najvacsa popicovka

    #70752
    kapor
    Účastník (Participant)

    Kamarati, ja len pridam do "ohna" Test Drive 1,2,3 Indianapolis 500 (to uz z modernejsich dob)

    z dob ZX+ Chase HQ, Ikari warriors, Dan Dare, King-Kong….hry pre viac ludi…no parada.

    aj teraz si stale este niekedy tak cvicne prejdem celu Dune II 😉

    #70753
    Cervo
    Účastník (Participant)

    Juuj DAN DAREee… to bola supaaa..

    Raptor, mobil zostal v ikei vo viedni 😟 asi ho potreboval nejaky rakusky sedlak viac ako ja….. aj som pozeral do PC ci to tam este nemam ulozene ale zatial to neviem najst 😕

    #70754
    raptor
    Účastník (Participant)

    Prosim ta pohladaj to.. to je strasne kultova hra… alebo aspon daj tip odkial sa to da stiahnut

    #70755
    raptor
    Účastník (Participant)

    Hehe kto nehral laser squad a lord of chaos nevie co jej to strategia na ZX

    #70756
    tomXX
    Účastník (Participant)

    Karateka rulezzzzz

    [linka]

    #70757
    ogard
    Účastník (Participant)

    Ach spomienky na amigu… ta grafika a zvuk fakt boli daco neprekonatelne vtedy… este stale ju mam doma…

    [linka]

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri