Uiuiuiui , to bolo o chlp
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Uiuiuiui , to bolo o chlp
- Toto téma obsahuje 25 odpovedí, 16 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 4 mesiacmi od
xj900.
-
AutorPríspevky
-
6. februára 2007 o 9:18 #714416. februára 2007 o 9:35 #71442
psik
Účastník (Participant)Lorenzo Keby sa zrazili, tak sa tu dočítame, že „sk***ený plechovkár zase zabil motorkára na hlavnej…“
6. februára 2007 o 9:52 #71443jaRRo
Účastník (Participant)fuuu no niekto za zapotil co myslite kto nadaval viac ten motorkar pod prilbou alebo ten sofer vo fabii 😁
6. februára 2007 o 10:56 #71444reeko
Účastník (Participant)psik presne! :90:
6. februára 2007 o 11:09 #71445kingkong
Účastník (Participant)ajajaj! mal fakt stastie. ale myslim si, ze jazda po verejnej komunikacii by namala byt o stasti. 😟
6. februára 2007 o 13:04 #71446josip
Účastník (Participant)mal riadne stastie . 😁
6. februára 2007 o 14:48 #71447doctor
Účastník (Participant)Psik uplne s tebou suhlasim.A myslim si ze ten s tou fabiou by nemal byt ani na vine lebo ten motorkar sa vyrutil takou rychlostou ze s tym autom ho nemohol ani zbadat.Ale predpokladam ze nasrane mali obaja.
6. februára 2007 o 16:05 #71448motokocur
Účastník (Participant)otočil by som sa a dal by som tomu vtom aute taku nakladačku že by kukal hned lepšie na cestu.Čakám útok..
6. februára 2007 o 16:09 #71449pogicko
Účastník (Participant)fiiiii…tak vodic auta si ani neuvedomil ze sa skoro setkal s pretkami..
a motorkar mal dobri postrech a co dodat6. februára 2007 o 19:33 #71450milan3232
Účastník (Participant)Vadim ma pravdu.
Vsimli ste si ale reakciu pilota na motorke? Co ma prekvapilo – vobec nebrzdil. Iba sa vyhol. Predpokladam, ze ak by bol brzdil, narazi. Naviem na co myslel, ale jeho reaklňcie su perfektne. Mohla to byt samozrejme aj nahoda.6. februára 2007 o 20:39 #71451Casperr
Účastník (Participant)Tak to bolo o chlp 12 rocnej 😟
6. februára 2007 o 22:40 #71452Crash
Účastník (Participant)🤐 waw !
ten chlapik (alebo zenska?) sa druhy raz narodil…
a bol na hlavnej … a to ze niekto ide rychlo este neznamena ze nema prednost, tak nerozumiem niektorym komentarom ! 😕 😛7. februára 2007 o 0:32 #71453yagiza
Účastník (Participant)toto je nadherne video. tomu sa hovori citanie cesty a plna kontrola situacie🙂
ja bych na jeho/jej mieste spanikarila a svacla piskota o zem. sice to robim aj na parkovisku zo stojana, ale to je vedlajsie. 😁skoda ze to pred a po video nie je dlhsie, kua uz mi zacali tiect sliny 🙂
7. februára 2007 o 7:24 #71454reeko
Účastník (Participant)Crash ja zas nerozumiem tvojmu prispevku.. ked auto vyslo do krizovatky tak motorka bola este daleko za zakrutou takze nemal sancu ju vidiet.. Podla mna to bola cisto chyba motorkara.. 😕
Neviem ako by ste rozpravali keby sa mu ten uhybaci manever nepodaril.. a popripade v aute by ste sedeli vy alebo niekto z vasich pribuznych ci znamych.. 😟
Ale vidim ze toto je nekonecna tema.. 😎
7. februára 2007 o 8:37 #71455Lorenzo
Účastník (Participant)Reeko , je to nekonečná téma, to máš pravdu. Dal som sem ten link, že tonie je tak ďaleko, a podobné situácie nastanú už čoskoro aj na našich cestách.
Teda všetci, zdôrazňujem všetci čo jazdíte na komunikáciách pozor a byť v strehu. -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
