Connect with us

Uiuiuiui , to bolo o chlp

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Uiuiuiui , to bolo o chlp

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71441
    Lorenzo
    Účastník (Participant)
    #71442
    psik
    Účastník (Participant)

    Lorenzo Keby sa zrazili, tak sa tu dočítame, že „sk***ený plechovkár zase zabil motorkára na hlavnej…“

    #71443
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    fuuu no niekto za zapotil co myslite kto nadaval viac ten motorkar pod prilbou alebo ten sofer vo fabii 😁

    #71444
    reeko
    Účastník (Participant)

    psik presne! :90:

    #71445
    kingkong
    Účastník (Participant)

    ajajaj! mal fakt stastie. ale myslim si, ze jazda po verejnej komunikacii by namala byt o stasti. 😟

    #71446
    josip
    Účastník (Participant)

    mal riadne stastie . 😁

    #71447
    doctor
    Účastník (Participant)

    Psik uplne s tebou suhlasim.A myslim si ze ten s tou fabiou by nemal byt ani na vine lebo ten motorkar sa vyrutil takou rychlostou ze s tym autom ho nemohol ani zbadat.Ale predpokladam ze nasrane mali obaja.

    #71448
    motokocur
    Účastník (Participant)

    otočil by som sa a dal by som tomu vtom aute taku nakladačku že by kukal hned lepšie na cestu.Čakám útok..

    #71449
    pogicko
    Účastník (Participant)

    fiiiii…tak vodic auta si ani neuvedomil ze sa skoro setkal s pretkami..

    a motorkar mal dobri postrech a co dodat

    #71450
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Vadim ma pravdu.

    Vsimli ste si ale reakciu pilota na motorke? Co ma prekvapilo – vobec nebrzdil. Iba sa vyhol. Predpokladam, ze ak by bol brzdil, narazi. Naviem na co myslel, ale jeho reaklňcie su perfektne. Mohla to byt samozrejme aj nahoda.

    #71451
    Casperr
    Účastník (Participant)

    Tak to bolo o chlp 12 rocnej 😟

    #71452
    Crash
    Účastník (Participant)

    🤐 waw !

    ten chlapik (alebo zenska?) sa druhy raz narodil…

    a bol na hlavnej … a to ze niekto ide rychlo este neznamena ze nema prednost, tak nerozumiem niektorym komentarom ! 😕 😛

    #71453
    yagiza
    Účastník (Participant)

    toto je nadherne video. tomu sa hovori citanie cesty a plna kontrola situacie🙂

    ja bych na jeho/jej mieste spanikarila a svacla piskota o zem. sice to robim aj na parkovisku zo stojana, ale to je vedlajsie. 😁

    skoda ze to pred a po video nie je dlhsie, kua uz mi zacali tiect sliny 🙂

    #71454
    reeko
    Účastník (Participant)

    Crash ja zas nerozumiem tvojmu prispevku.. ked auto vyslo do krizovatky tak motorka bola este daleko za zakrutou takze nemal sancu ju vidiet.. Podla mna to bola cisto chyba motorkara.. 😕

    Neviem ako by ste rozpravali keby sa mu ten uhybaci manever nepodaril.. a popripade v aute by ste sedeli vy alebo niekto z vasich pribuznych ci znamych.. 😟

    Ale vidim ze toto je nekonecna tema.. 😎

    #71455
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Reeko , je to nekonečná téma, to máš pravdu. Dal som sem ten link, že tonie je tak ďaleko, a podobné situácie nastanú už čoskoro aj na našich cestách.

    Teda všetci, zdôrazňujem všetci čo jazdíte na komunikáciách pozor a byť v strehu.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri