Connect with us

Uiuiuiui , to bolo o chlp

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Uiuiuiui , to bolo o chlp

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 16 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71456
    psik
    Účastník (Participant)

    Crash S tvojim presvedčením (našťastie nie s tvojimi motorkami), si vážny kandidát na darovanie orgánov. Byť agentom poisťovne, tak s tebou životnú poistku nabetón neuzavriem.

    #71457
    psik
    Účastník (Participant)

    Crash Až teraz som si uvedomil, aký máš vhodný nick. 😀

    #71458
    doctor
    Účastník (Participant)

    crask,motokocur – o com vy hovorite?Co ste 10 rocny pubertaci ktory este nejazdili na aute?Kde bol motorkar ked uz auto vychadzalo.Nemal ho sancu zbadat maximalne tak zabrzdit v strede cesty.Motokocur keby som sedel v tom aute a vratil by sa motorkar dat mi po papuly by som bol najstastnejsi clovek na svete.Rozkopal by som mu rit ze by si chvilu nesadol.Pretoze toto je primitivizmus ktory nema obdobi.A ak by aj drbli tak by som lutovat toho s fabiou lebo vyzera ze to auto je v dost dobrom stave a skoda by ho bolo rozbit.A to ani nehovorim ze ten sofer v aute v pripade kolizie by to nemal sancu rozchodit.

    #71459
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Crash Chlapci maju pravdu. Nedokazes predvidat, nieco, co ide spoza zakruty a ovela vacsou rychlostou ako je predpisana.V pripade nehody by dal sudny znalec s najvacsou pravdepodobnostou za pravdu vodicovi auta. Pokial by to prezil…

    #71460
    crazybiker
    Účastník (Participant)

    milan3232 …….víš ty vúbec neco o spaľovacích motorech, kámo??? 😁

    #71461
    milan3232
    Účastník (Participant)

    😟 uz ti chyba jenom jediny, daj mi svoji bundu…

    Ty mi na ni CHČIJES????

    #71462
    motokocur
    Účastník (Participant)

    doctor OMG

    #71463
    matoTL
    Účastník (Participant)

    tak 🙂 to bolo fakt len taktak

    #71464
    doctor
    Účastník (Participant)

    motokocur – co to je OMG?

    #71465
    motokocur
    Účastník (Participant)

    je to po EN a po SK to znamená O MOJ BOZE

    #71466
    xj900
    Účastník (Participant)

    Milan3232 neviem ci si si vsimol ale otacky od momentu kedy zacal vychadzat zo zakruty oproti momentu kedy minal vozidlo mu klesli, na zaklade toho predpokladam ze minimalne spomalil (cize zrejme brzdil).

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 16 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri