Spravodajstvo
Limitovaná Bimota DB5 Borsalino
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 2 mesiacePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Honda Goldwing 50th Anniversary: Polstoročie na vrchole potravinového reťazca

kxbibo
5. septembra 2007 at 7:35
Tie zlaté kolesá je už na mňa moc. 😕
racer8
5. septembra 2007 at 9:23
Neviem ja by som asi neprotestoval 😁
mirolc
5. septembra 2007 at 11:25
Je to krásavica 🙂 🙂 😈
yamaxx
5. septembra 2007 at 22:13
Akosi mi unika spojitost klobukov cisto mafistickeho charakteru a motorky,ale …. 😎 ….kazde strasidlo inak strasi…. 🙂
Matooo
6. septembra 2007 at 17:03
Lol
Kwasak
6. septembra 2007 at 23:13
Kraaaaaaaasne, moooooze byt 🙂
bubak99
7. septembra 2007 at 15:33
Cenaaaaaaaaaaaaaaaaa 😛
milan3232
7. septembra 2007 at 20:07
Bimota sa mi vzdy pacila.
BLADE2
7. septembra 2007 at 20:35
Tych zlatych „dplnkov“asi aj tak troska moc a ci co….. 😕 🙂
packy
7. septembra 2007 at 21:33
A nie je to zbytocne vela parady na jednu motorku??? fakt si neviem predstavit, aki tipkovia na toto sadaju asi… 😎
Kwasak
8. septembra 2007 at 0:00
„Limitovaná…sa vymyká typickým živým farbám Bimoty“, citali ste ten komentar k tomu? Preto taka farba, mne sa to velmi paci 🙂
Kwasak
8. septembra 2007 at 0:00
Taku mat, tak je v strede obyvacky 😁