Connect with us

Spravodajstvo

B-KING ide do sériovej výroby!

Publikovaný

on

Koncom tohto pracovného týždňa dňa prebehlo v Paríži čiastočné predstavenie noviniek Suzuki. Čiastočné preto, lebo úplne všetky novinky majú byť odprezentované až za veľkou mlákou. Priaznivci motoriek so samurajským S v znaku sa môžu tešiť na mnoho nových modelov. Pre začínajúcich pripravili súdruhovia zo Suzuki modely obľúbeného skútra Burgman v kubatúre 125 a 250. Skalní priaznivci športovej turistiky sa môžu tešiť na nový model Bandita ktorý na rozdiel od predchádzajúcich bude chladený vodou ? darmo, vývoj nezastavíš. Pre samodvíhačov adrenalínu a policajných terčíkov bude v ponuke zbrusu nová GSX-R 1000. Technické údaje zatiaľ nie sú k dispozícii, ale podstatná vizuálna zmena nastala v odstránení výfukovej asymetrie. (? áno rozumiete správne, dva titánové výfuky). Na koniec úplná bomba. B-KING ide do sériovej výroby !!!
Viac informácii v pripravovanom článku a fotoreportáži, ktorá sa na obrazovky vašich PC dostala vďaka jednému nemenovanému predajcovi ?Zuziek? z Vrábel, ktorý okrem toho že fotil a nasával dojmy z parížskych Suzuki – panien, bol ocenený ako najlepší predajca danej značky v Slovenskej republike.

5 komentárov

5 Comments

 1. Gaaspi

  12. januára 2008 at 19:35

  Hurá naked hajabusa!!! Bude s tým zábava! Toto zrýchluje aj pri 150 na šesťku nie ako moja XJR-1200 to je zdochnutá krava! a ani šesťku nemá! 😁

 2. nerd

  13. januára 2008 at 10:30

  Gaaspi uz sa davno predava…. 😕

 3. kankoXF

  13. januára 2008 at 11:46

  Gaaspi V Trnave – Bikers Centrum – stoja az dva kusy v predajni. Nech sa paci …. 😛 😁

 4. Bubo

  13. januára 2008 at 13:47

  Gaaspi : Ten článok je rok a pol starý …

 5. ZOMBY

  13. januára 2008 at 14:40

  No nefrajerte ktosi ma aj pomaly internet tak nema setko hned pod nosom ako vy! 😈

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri