Connect with us

Spravodajstvo

Derbi a jej nová 125 Mulhacén

Publikovaný

on

Derbi posilnila svoju pozíciu na trhu 125tiek. Predstavila dva nové modely 125 Mulhacén a Terra 125, ktoré do vienka dostali nezameniteľný dizajn.

Obe sú poháňané novým kvapalinou chladeným štvortaktným jednovalcom so 4 ventilmi. Motor má silu 15 koní a spĺňa normu Euro 3. Štartuje ho elektrický štartér. Motor je silný, moderný a ekonomický. Palivo, ktoré ním pretečie, nevyjde nazmar, pretože motocykel má veľmi dobrú spotrebu.

Mulhacén 125

S novým Mulhacénom Derbi rozšírila svoju radu ?Scramblerov?, ktorú začal už Mulhacén 695 v roku 2006. Španielsky výrobca chcel takto naviazať na štýl motocyklov zo 70tych rokov s názvom Scrambler. Prvý Mulhacén 695 vyhral pár ocenení za dizajn skôr než sa dostal na trh.

Nový ?malý? Mulhacén sa vyrába v ôsmich farebných kombináciách, má nový trubkový rám, je ergonomický a komfortný. Riaditka boli navrhnuté a vyrobené tak aby jazdcovi poskytovali čo najviac pohodlia a to ako pri jazde v meste tak aj mimo neho. Predné tlmenie má priemer 37 mm, zadné má jeden centrálny tlmič. Celý stroj je brzdený jedným diskom o priemere 280 mm vpredu (s dvoma piestikmi) a 218 mm diskom vzadu (jeden piestik). Pneumatiky sú vpredu 18 palcová a vzadu 17 palcová. Mulhacén má sedlo pre maximálne pohodlie jazdca (nie spolujazdca), predné 55W halogénové svetlo a 110 kilovú hmotnosť.

Derbi a jej nová 125 Mulhacén

Derbi a jej nová 125 Mulhacén

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri