Connect with us

Spravodajstvo

Do Steel arény naviezli 700 ton hliny!

Publikovaný

on

Tlačová správa

KOŠICE – V Košiciach už vrcholia prípravy na víkendovú veľkolepú akciu Sony Eriscsson Freestyle Kings. Strhujúcu atmosféru plnú extrémnych výkonov, doplnenú svetelnou show za účasti najlepších pretekárov z celého sveta ? toto všetko zažijú fanúšikovia freestyle motocrossu už tento víkend v košickej Steel aréne.
Steel aréna sa zmenila na nepoznanie. Organizátori na ľadovú plochu naviezli 700 ton hliny. Trať bude pozostávať zo štyroch odskokových rámp, z dvoch dopadov, jedného fun boxu a jedného wall ride-u. Program bude pozostávať nielen zo samotnej kvalifikácie na majstrovská sveta, ale aj z trojhodinovej veľkolepej šou, v ktorej okrem najlepších freestylových jazdcov na svete budete môcť vidieť exhibíciu na malých pitbike motorkách a Freestyle BMX show.
Už tento víkend, 23. – 24. januára, môžete vidieť excelentné jazdy aktuálneho majstra sveta Remi Bizuarda, trojnásobného vicemajstra sveta Libora Podmola. Historicky prvý krát sa na kvalifikácii zúčastní aj Slovák ? Braňo Nikš. Na akcii sa zúčastní 12 jazdcov.

Organizátori pre vás pripravili aj podpisovú akciu a fotenie s pretekármi! Všetci, ktorí máte záujem stretnúť sa a odfotiť s pretekármi, príďte 22. januára (štvrtok) o 19. hodine do obchodného centra Cassovia v Košiciach.

Vstupenky na ktorýkoľvek deň si ešte môžete zakúpiť v sieti Ticketportal, alebo priamo na mieste. Viac informácií nájdete aj na [linka].

Advertisement

2 komentáre

1 komentár

 1. Matooo

  23. januára 2009 at 21:32

  Oplatilo sa im tam tu hlinu vozit..bola to skvela show 🙂 najlepsi jazdci predviedli krasne tazke skoky a niektore boli doslova na hrane 😶 😎
  P.S. V piatok bola hala vypredana tak na polovicu.

 2. moto46

  25. januára 2009 at 18:31

  Freestyle 4-ever

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri