Connect with us

Spravodajstvo

Druhý pretek Pannonia-ring

Publikovaný

on

V druhom preteku 10.miesto z 20 pretekárov v kubatúre do 600cc v Českej voľnej CZ OPEN. a 5 bodov do celkového hodnotenia.

Na Pannoniu sme sa vybrali v piatok skoro ráno. Keďže sme potrebovali byť podvečer v Bratislave (koncert George Michael) stihli sme len jeden voľný tréning. Síce na starých gumách, ale aspoň som sa rozhýbal. V sobotu ráno kvalifikácia po 3 hodinách spánku (z BA sme sa vrátili o 03,00), časy 2,13. V druhej kvalifikácii 2,12.9 z čoho bolo 12 miesto na štarte.

Gerhát Radoslav #33 " Bol to celkom ťažký vikend. Bolo riadne teplo, a čím viac som sa snažil tým ťažšie to išlo a nezrýchľoval som. V preteku som zašiel 2,12.4 v štvrtom kole, keď som bol už na 7.mieste, ale v posledných 4 kolách som urobil chyby, spomalil a prišiel o tri pozície. Stále potrebujem veľa a veľa jazdiť a troška sa do toho dostať. Je to dosť deprimujúvce trápiť sa tu s časom 2,12, keď som na Pannonii išiel 2,07 – aj keď na R1ke. Potrebujem sa s R6kou ešte viac skamarátiť. Našťastie motorka funguje korektne.
O dva týždne máme ďalší pretek, teraz na letisku v Trenčíne kde som ešte nejazdil, tak som sám zvedavý ako to pôjde. "

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri