Connect with us

Spravodajstvo

Dunlop predstavuje nové pneumatiky American Elite s technológiou Multitread

Publikovaný

on

-Boli navrhnuté tak, aby ďalej zlepšili ovládateľnosť, kilometrový prebeh a pohodlie jazdcov cestovných strojov, napríklad motocyklov radu Harley Davidson® FL

 -Technológia MultiTread predlžuje kilometrový prebeh a zlepšuje záber

Bratislava 22. júna 2016 Spoločnosť Dunlop uvádza na európsky trh nové pneumatiky American Elite™.

Prieskum spoločnosti Dunlop ukázal, že európski užívatelia cestovných motocyklov a cruiserov v americkom štýle volajú po vyššej priľnavosti pneumatík v zákrutách a lepšej ovládateľnosti, ale nechcú, aby sa to negatívne prejavilo na ich kilometrovom prebehu. Dunlop, aby vyhovel týmto požiadavkám, skonštruoval nové pneumatiky American Elite s technológiou Multi-Tread™, ktorá kombinuje odolnú zmes v strede pneumatiky so špeciálnou novou zmesou zabezpečujúcou dobrú postrannú priľnavosť v oblasti ramena pneumatík na zadnom kolese. Pneumatiky American Elite sú na trhu v deviatich rozmeroch na predné a v 13 rozmeroch na zadné koleso a môžu tak pokryť celý široký rad cestovných motocyklov z produkcie značiek, ako sú Harley Davidson, Victory a Indian.

 

Na prianie biele bočnice amerického štýlu

Majitelia cestovných strojov amerického strihu si môžu vybrať i štýl bočníc, ktorý sa k ich motorke hodí najlepšie. Niekoľko rozmerov je na trhu napríklad s celou bielou bočnicou alebo s bielym pruhom, ktorý motorke prepožičal klasický americký vzhľad.

 „Naša technológia MultiTread sa dočkala dobrého prijatia na európskom trhu terénnych a cestných pneumatík. Pneumatikám ako RoadSmart III pomohla nanovo nastaviť latku, pokiaľ ide o ich odolnosť a výkonnosť. Aplikácia podobnej technológie na pneumatiky pre modely typu custom, konkrétne americké motorky, prináša vyššiu odolnosť, väčší náklon, lepšiu stabilitu a priľnavosť na mokrom povrchu, neutrálnejšiu charakteristiku riadenia a lepšie pohodlie pre jazdca,” vysvetlil Andy Marfleet, marketingový manažér Dunlop Europe Moto. To sú dôvody, prečo Dunlop prešiel na technológiu MutliTread.

 Tlačová správa Dunlop

 

Dunlop predstavuje nové pneumatiky American Elite s technológiou Multi

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri