Connect with us

Podujatia

Dvojdňový májový Fun Cup na Slovakia Ringu aj s veľkou párty!

Publikovaný

on

Pozývame motorkárov na prvé 2-dňové podujatie Fun Cup v tejto sezóne, ktoré bude zároveň zahájením Fun Cupovej sezóny na Slovensku. Uskutoční sa4. a 5. mája na najdlhšom variante (č. 4) Slovakia Ringu a v prvý večer, teda 4. 5., na vás bude v rámci zahájenia čakať párty s bohatým programom, akú ešte Fun Cup nezažil!!!  
FotoZADELENIE DO SKUPÍN

Aj tentoraz budú motorkári na podujatiach Fun Cup zadelení do skupín: A 1000 rýchli, B 600 rýchli, C pokročilí, D začiatočníci, teda podľa výkonnosti, čím zabezpečíme plynulosť jazdenia a bezpečnosť jazdcov na dráhe.
REGISTRÁCIA – ZVÝHODNENÝ PREDPREDAJ

Zvýhodnená cena platí do 25. apríla, kedy musíme evidovať Vašu prihlášku a aj úhradu na našom účte.

90,-€ / 1 deň (po tomto termíne platí štandardná cena 110,-€ / 1 deň)
160,-€ / 2 dni
(po tomto termíne platí štandardná cena 180,-€ / 2 dni)
Registrovať sa môžete na tomto odkaze…
Na podujatí máte možnosť prenájmu boxu za 100,-€ / 1 deň. Ako je u nás zvykom, v cene štartovného je transpondér, občerstvenie, ceny pre víťazov a Prize money a hostesky.
PRIZE MONEY

Aj tento rok sme pre Vás pripravili odmeny za umiestnenia na jednotlivých podujatiach, ale aj koncoročné losovanie o ceny. Ich prehľad nájdete tu…
ČASOVÝ HARMONOGRAM
Časový harmonogram podujatia Fun Cup:
4.5…
5.5….
VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA

Vyhlásenie účastníka je potrebné vyplnené odovzdať pri registrácii na mieste. Vyhlásenie účastníka stiahnete tu…
SLOVAKIA RACING AKADÉMIA
S JAKUBOM SMRŽOM A JAROSLAVOM ČERNÝM
Pretekári, ktorí toho dosiahli veľa aj za hranicami našich krajín, boli už vlani inštruktormi Slovakia Racing Akadémie, ktorú pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravila agentúra Slovakia Racing s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“. Dobrou správou je, že akadémia je tu pre motorkárov s rovnakými inštruktormi aj v roku 2015, pričom na záujemcov čaká niekoľko dôležitých noviniek. Smrž a Černý sú zároveň zárukou toho, že akadémia pomôže zrýchliť aj profesionálnym pretekárom napríklad zo seriálov Alpe Adria a IMRC! Všetky najdôležitejšie informácie o akadémii nájdete na tomto odkaze…
Pokiaľ sa chcete prihlásiť v tomto termíne aj na akadémiu, tak pri zaškrtnutí políčka termínu Fun Cupu v registrácii sa Vám ponúkne možnosť prihlásiť sa aj práve do akadémie.
Neváhajte, počet účastníkov je obmedzený!
 
KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
Tešíme sa na Vašu účasť!
S pozdravom Slovakia Racing Team

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri