Podujatia
Euro Bike Fest za rohom
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 1 mesiacPREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry

RoboNM
21. mája 2010 at 9:52
Z piatka na sobotu sa určite chystám 🙂
blackhole
21. mája 2010 at 11:01
….sa chystam od steedy vecera 😉
RoboNM
21. mája 2010 at 11:08
Ale ty musíš…. 😀 😀
blackhole
21. mája 2010 at 11:29
Ja vlastne aj chcem 🙂
RoboNM
21. mája 2010 at 11:38
Aj ja by som išiel 😟 No ništ, minimálne sa tam vidíme 😉 🙂
blackhole
21. mája 2010 at 12:16
A co ti brani, aby si isiel?
cazzo
21. mája 2010 at 12:58
Robo: idem s tebou v piatok ,ale v sobotu večer pofrčím domenko. 😉
blackhole
21. mája 2010 at 13:06
Inak mimochodom a medzi nami; chcel som urobit sutaz o VIP vstupenky na euro bike fest ale nejak sa to nepodarilo, pre casovu vyteznost admina, takze aspon touto cestou davam do placu 3 volne vstupy, cize prvy traja co sa mi ozvu do „posty“ maju vstup na cely weekend zadarmo. Len podotykam ze cena vstupenky je 500 Czk (25eur)
RoboNM
22. mája 2010 at 19:17
ísť idem, ale že by som išiel aj na celý čas 😁 😁
Cazzo, jasne, ja asi tiež sobota večer späť 🙂
VladiB
26. mája 2010 at 8:29
blackhole To akože tie vstupenky ešte stále sú voľné
blackhole
26. mája 2010 at 11:48
VladiB tie boli rozdane 3 minuty po tom ako som pustil prispevok 21.05.10 o 15:06.
Volne nie je uz nic, zoznam je definitivne uzavrety. Ty s Mirom ste ako medialny partner samozrejme v pohode 😉
raptor
26. mája 2010 at 13:34
Marcel – tie tunuvane traktory su volako v kurze 🤐 😈 😁
blackhole
30. mája 2010 at 15:28
Bratmmm, su, a co je podstatne, tak si to pod kridla zobralo AMD a buducorocna vystava uz bude sucastou majstrovstiev sveta.