Connect with us

Odpoveď na: 40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme Odpoveď na: 40+ – tu sme

#104046
przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)

Všimol som si, že vodca klamár-intrigán tam už nie je. Čítal som ho na motoride v 40+, kde vyhlasoval, že by sa tam nemal preniesť konflikt z MotoGTX, takže tam napísal o konflikte len cca 30 príspevkov…
Ovládal sa, fakt… 🙂 🙂 🙂

Teraz v utajenom režime si môžu veselo a nerušene intrigovať, ohovárať a riešiť na vysokej intelektuálnej úrovni svoje kadejaké obľúbené tampóny patriace do najrôznejších telesných otvorov.
Vynikajúce finále, vidím, že zvyšok sveta si takto aj vydýchol, fakt… 🙂

Mlhoš, ďakujem za ochotu, ale ja som sa na motoGTX už dvakrát zaregistroval a tertíkrát už nemienim.
Bolo to plné osobných útokov, ponižovania a osočovania a nikomu to nevadilo.
Ja v takej skupine nemám čo robiť.

Ani tu nemám čo robiť, táto stránka už zdochla pred rokmi a terajšou úpravou dostala posledný klinec do rakve. Zmizli obrázky z nickov, nedajú sa posielať súkromné správy, trikrát som chcel pridať fotku, neprešlo ani raz (a inde len tak fičia), samý falošný novodobý údaj o registrácii, nemožnosť zrušiť registráciu (čo považujem inak za hrubé obmedzovanie osobných slobôd, je to na trestné oznámenie), atď, atď…

Najvyšší čas, aby som prešiel na nejaké iné stránky. Je jedno, aké, hlavne, aby sa tam neobjavil nejaký klamár-intrigán.
🙂 Som idealista, viem 🙂

Advertisement

Partneri