Connect with us

10.motopárky Kysuce

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 10.motopárky Kysuce

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 111 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70563
    mirolc
    Účastník (Participant)

    pohoda,bolo super 🙂 zbytok už napísali ostatný 🙄

    #70564
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Gastan pravdu?? tak tvoje tepláčiky na spanie boli ešte nadránom na diskotéke a vôbec im to nevadilo 😀 momentálne sa aklimatizujú u mňa a na najbližšom stretku ti ich dám, prípadne pošlem… inak veľmi mi pomohli 😀 … ešteraz dík….podstivo vrátim

    #70565
    CHACKY
    Účastník (Participant)

    pogicko

    čau rajdiš… 😀 😀 😀 no to bolo super ukončenie akcie, zmrdať sa pred vchodom do domu…

    pripomínla si mi žirafu keď pije vodu… 😀 😀 😀

    #70566
    CHACKY
    Účastník (Participant)

    cbr900

    😉

    #70567
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Andoo ty HOVADO, ty si ma kedy fotil na hajzloch?? 😀 … upozorňujem mládež, že v spomínanom albume sú neslušné zábery, ktoré natrvalo môžu spôsobiť tramu do života a negatívne pôsobia na mentálny vývin mladého jedinca 😀

    #70568
    Kenny
    Účastník (Participant)

    No bolo super 😁 V kladive mal z nás najviac Jago 8303, ale koľko mali tí lokálny drevorubači tak to vám nepoviem, ale mali viac 😀

    #70569
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Nooo, bolo naozaj prevelice dobre!!!!!

    Monty asi sa zase budem opakovať – prevelice rada som ťa spoznala!!! A dúfam, že sa vidíme častejšie a naša narodeninová párty sa zrealizuje!

    jaRRo ako sánka? Ešte bolí???? 😁😁😁😁 A to naše malé tajomstvo si nechám teda pre seba 😁 Slubujem!

    cbr900 počuj fešák, už som myslela, že si na mňa zabudol 😁 Jo a ten lepší bol jago! Ten je predsa najlepší 😁

    chacky voňavého sloníka si opatruj! taký sa nedostáva každý deň 🙄

    temny škoda,že nealko! 😉

    Braňo dík za auto – dopravu a fantastický servis – až do obývačky 😁

    Takže zhodnocujem, bolo fajn, rada som vás spoznala, niektorých opäť videla!

    Natalka 😘

    #70570
    cbr900
    Účastník (Participant)

    jago … sklaniam pred tebou klobúk …. 8303 to je dosť, ale zistil som, že čím som viacej pil, tak tým som väčšie hodnoty hádzal 😀 … nabudúce sa polepším 😁

    Natalka … na teba zabudnúť?? nehrozí…len som sa tak rozpísal, že nebolo už miesta v prvej správe 😀

    Chacky … Natalka má pravdu, taký sloník sa nedostáva každý deň 🙂 bol super…od koho ho máš?? 🤐 😀

    #70571
    dominator
    Účastník (Participant)

    ozrani akyysi 😁 , skoda ze sme tam nemohli byt aj my.. 😕

    ten fesak v ciernej mikine s kapucnou bol kto, lebo fest mi pripomina Tomasa P. z Kysuce, no a to by bola haluuuz.. 🙄

    #70572
    Natalka
    Účastník (Participant)

    ten fešák je môj Jago 😁

    cbr900 😉 😘

    #70573
    dominator
    Účastník (Participant)

    natalka: toho ja prave nemyslim! 😕 ale dobre, aj ten je fesak 😁

    #70574
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Aha… no ale pýtal si sa na fešáka v mikine s kapucou… moja odpoveď je absolútne pravdivá 😁 😀 škoda, že si nedošiel !

    #70575
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Natalka akože tých mikín s kapucňou tam bolo viacej…na začiatku som mal aj ja…ale ak sa bavíte o fešákoch, tak vás nechám 😀

    #70576
    pogicko
    Účastník (Participant)

    CHACKY

    no fajn..tak zirafa co?,sak som sa tam snazila virovnat ale nedaaalo sa…

    hm…vies co myslela som si ze to bude aj lepsie takaaa nuda tam bola ze normaaalne…

    😁 keby bolo horsie uz asi nevydrziiim ..ty kokos sak som sa tam skoro zestala…

    #70577
    Temny
    Účastník (Participant)

    Tak potom som to mohol byt ja fesak suhlasi aj mikina az s tym ze nemal som kapucu a som len na jednej fotke a aj to zozadu 😛

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 111 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri