Connect with us

10.motopárky Kysuce

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 10.motopárky Kysuce

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 111 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70548
    andoo
    Účastník (Participant)

    No co dodat, opat kvalitna akcia plna hovad a hlasneho „poj**li kone voz“ ktore som pocul do izby z namestia okolo 5 rano.. kysucania museli mat z nas radost 😁

    #70549
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    som rada že ste sa bavili..celú sobotňajšiu noc som na vás myslela…. chcela som tam byť ale nevyšlo to 😠

    #70550
    atlantis
    Účastník (Participant)

    takisto vyjadrujem uplnu spokojnost, genialna akcia, myslim sme sa vyblaznili zasa na chvilu 😁 a neviete niekto kde sa daju zohnat take sexi biele rukavicky ako mal ten „tanecnik“ z diskoteky? 😀

    #70551
    neby
    Účastník (Participant)

    tie rukavice fasuju v zavode INA… tak nie je problem dodat… 😛

    #70552
    CHACKY
    Účastník (Participant)

    atlantis 😁 😁 aj ja take chcem…. 😁 😁

    #70553
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Temny

    no jo doklady som nasla…hm

    som stastna prestastna 😁

    ty si kedy zdupkal..hm…

    #70554
    pogicko
    Účastník (Participant)

    atlantis

    no kvista akoze neviem aky to malo zmysel…sa tam rozmachovaaal ach jaaaaaaaj…

    #70555
    pogicko
    Účastník (Participant)

    CHACKY

    ahojky kocka 😁 bavila se se??

    #70556
    pogicko
    Účastník (Participant)

    takze i ja vam poviem ze bolo veeeelmi doBre

    necakala som ze bude tak fajn…hm

    no a aby nebolo dost tak ako som dosla domou otvorim branku akoze na betooone ma zacalo smykat jak

    na lade??naaach vystrelo ma tam ,sadla zatriasli sa mi a tak hm,,

    😎

    #70557
    cbr900
    Účastník (Participant)

    all … my sme došli len teraz domov, tak vám píšem…čo sa týka štatistiky, do skorého rána sme sa bavili, až natoľko, že som prišiel o rifle (dúfam,že nebude z toho foto) a chcem poďakovať gaštanovi za pohotovosť a poskytnutie náhradných teplákov…máš to u mňa…. 😁

    draciatko … moja, bola to super akcia…prosím ťa, skry mi moje vrecko, čo jediné ostalo z mojich riflí 😀

    doctor … tvoje ospravedlnenie z neúčasti akceptujem 😎 … daj sa dokopy, bratu

    EvkaMaťka … som rád, že sme to takto cestou vymysleli a že sme sa konečne zoznámili aj osobne 😉 … ste super 🙂

    BlueEyes … dúfam, že si si to vyriešila 😕

    Klasikovci … potešilo ma,že ste sa prišli rozlúčiť ku mne do postele 😁

    MartineRovci … vy ste potvrdili, že chlastať viete 😀

    Monty … mrzí ma, že si musel ísť ráno domov, ale o to viacej si to vážim, že si prišiel…ty maska 😀

    MiroLC a JaRRo … no čo vy hovada?? JaRRo dúfam, že ti už je lepšie 😀 …MiroLC … sklaniam klobúk 🙂

    Temny … aj ked sa to tam toho vypilo veľa, ty si dôkaz, že sa dokážeš baviť aj natriezvo…konečne ťa poznám už aj osobne 😉

    Pogicko … počuj HOVADO…zabodovala si u mňa… 😀 .. a potešil ma ráno telefonát od „kontroly“ a oznámenie o objavení ruksaka…

    Braňo … ty si fták 😀 … ale narehotal som sa s tebou 😁

    Chacky … sestrička, konečne nám vyšlo stretko, si super kočka a som rád, že to dopadlo ako to dopadlo…či už odvozom, dovozom, zábavou, rozhovorom…akurát budem mať dlho spomienku na lakti od pádu…jogurťák patrí za rajdy a nie ako ľadvinka 😀

    #70558
    cbr900
    Účastník (Participant)

    all ešte teraz sa ozíva ranným Kysuckým Mestom :

    Poj**li koneeeee voz, poj**li koneeeee vooooz 😀 … už viem, kde som stratil hlas 😁

    #70559
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    ahojte uz som aj ja tu hej bolo dobre nemusim ani pisat 😁 RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

    atlantis ako vies o tych bielych rukavickach aj ty si bola na diskoteke?? 😁 😀

    #70560
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Atlantis a Andoo … takisto som rád, že ste nás poctili svojou účasťou…. Andoo, nepraj si ma za foto, takže slušne slušne 😀 … Atlantis, bola si zlatá 😉

    Natálka … aj s vami som sa videl prvýkrát a rád si to hocikedy zopakujem 😘 ….

    all … aký bol rekord na kladive??? ja som mal najvýšší nejaké drobné cez 8000 … niekto bol aj lepší, ale neviem kto presne…

    #70561
    draciatko
    Účastník (Participant)

    aké výkladné okná 😀

    #70562
    Gastan
    Účastník (Participant)

    No veduci od cebra 900 to sice boli teplacky, ale inac to planovalo byt moje pyzamko na onu noc ale akosika som sa musel zdekovat, ize viem ze to mam u teba ale zaujimalo by ma kde su moje teplacky terazky 😁,

    inac super akcia, ale som zvedavy co mi povie doky zajtra rano az potombudem hodnotit, rad som pospoznaval nove tvaricky papa

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 111 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri