Connect with us

17-18.8….Vtačia chrípka-Nedožery

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 17-18.8….Vtačia chrípka-Nedožery

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 180 )
  • Autor
    Príspevky
  • #75556
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    racer8 Ak sa nic nevysomari, tak podla vsetkeho vyrazim….. Nakopnem moj jednobuch a pridem.

    p.s.: Bacha na internet

    #75557
    racer8
    Účastník (Participant)

    kankoXF jednoznacne dojdi bude sranda a kupim ti tu kofolu.. aj ked rozmyslam ci tam ist… je tam vobec pripojka na internet?????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    #75558
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Len teraz sme prišli z Popradu (aj Puma 😘 ), tak berieme na vedomie a uvidíme…zatiaľ sa nesľubujeme, ale ako hovorí Puma " Krv nie je voda" , tak kde by sme my mohli chýbať… 😀

    #75559
    kuky
    Účastník (Participant)

    A aby vam nebolo smutno,tak pridem aj s pitbulkou…. 😁 😁 😁 😁 program vymyslime na mieste 😁 😁 😁

    #75560
    chnypa
    Účastník (Participant)

    kuky nezabudni zobrat nejaky ten chleba 😈

    #75561
    kuky
    Účastník (Participant)

    chnypa chlieb by sa aj nasiel,ale taku mast uz asi nezozeniem 😁 😁 😁

    #75562
    chnypa
    Účastník (Participant)

    kuky ja nepochybujem o tvojej schopnosti vymysliet nejake ine konecne riesenie 😁

    #75563
    kuky
    Účastník (Participant)

    chnypa 😈 😈 😈

    #75564
    Heavy
    Účastník (Participant)

    chnypa 😀 ale to máš jedno, ak by Kuky chleba predsa len nezohnal, tak si vymyslí nejakú inú zábavku, ako napríklad, že celý deň bude pod vidinou ľahko získaných alkoholických nápojov regrutovať záujemcou do "klubu týraných mužov" , no a potom kúpi zákusky a ožení sa, pričom to celé potvrdí skokom z baru… 😀 😀 😀

    Pitbulka: 😉 no máš to Ty Hovado… 😀 (ale aspoň nehryzie 😈 )

    #75565
    kuky
    Účastník (Participant)

    Predseda aj ked som hovado,ale uznaj ze to stalo zato 😁 a uz som aj origos prsten kupil 😁 a co vymyslime vcul?haa?

    #75566
    chnypa
    Účastník (Participant)

    Heavy Aj ked nie som hovado ako kuky pacia sa mi tyrani muzi 😁 😁 😁 najblizsie vas asi vsetkych utyram 😈

    #75567
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Nuz neviem ako ale snad sa dojdem kuknut ak nebudem behat po slovensku niekde inde 😈 😈 😈

    PS: aj ked hovada su jedna rodina takze patrilo by sa zucastnit

    #75568
    chnypa
    Účastník (Participant)

    italofighter ty si k nam pekne dojdi umyt motorku, nakrmime ta (ja normalne ze budem mat navarene) a spolocne vyrazime 😁 no nekukaj, to je laska 😁

    #75569
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Neboj chnypa mna tak lahko neuvidis a podaktory budu aj radi si mysliiim 😁😁 😈 😈 😈 😈 a ja sa dam radsej an normalnu mototuristiku a nie j**t sa na zrazy a vyhukovat tam

    #75570
    Monty
    Účastník (Participant)

    😠 😠 😠 …. je mi to ľúto, ale tohoto Hovadária sa asi nezúčastním ….. 😠 😠 😠

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 180 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri