Connect with us

3. moto-stretnutie Hriňovských holopupkárov

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 3. moto-stretnutie Hriňovských holopupkárov

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81927
    superflanker
    Účastník (Participant)

    Do poslednej chvíle dúfajúc, že predsa…musíme napokon skonštatovať, že tento rok nie.

    Na základe nespočetného množstva telefonátov a e-mailov, Vám dlžíme vysvetlenie a informáciu o stretnutí.

    Tretie stretnutie Hriňovských holopupkárov sa bude konať v tradičnom termíne, ale až 11.-13.6.2010 . (pre menej všímavých – pozri lepšie rok konania)

    Dôvodov je viacero, jednak hoci je kríza, holopupkári nelenia a starajú sa o svoje ovečky, aby zarobili nejaký ten grošík a taktiež jeden holopupkár kúpil kus pasienku a začal stavať nový salaš, aby sa mu malo stádo kde rozrastať.

    Keďže sme sa organizačne na tomto podujatí podieľali ?až? dvaja, nie je momentálne v našich silách takúto akciu zastrešiť, ani personálne, ani finančne.

    O to s väčším potešením Vám môžem oznámiť, že nasledujúce stretnutie už ma jasné kontúry a myslím, že ročná pauza bude len v jeho prospech. Už teraz môžem povedať, že všetko čo zaváňa ?kolotočmi? sa ruší. Tzn. veci ako kapely či striptíz (ten sme nikdy nemali, však sme pobožní valasi 😇 ) sú passé…kým počas minulých ročníkov bola snaha o komorný charakter a aj napriek tomu sa nepodarilo niekoľko indivíduí ustrážiť, budúce stretnutie nebude komorného, ale priam rodinného rázu. Bude obmedzený počet motoriek, obmedzený počet ľudí, na vopred rozoslané pozvánky, holopupkárske ?kroje? s nickmi, pár sprievodných akcií…ale to predbieham.

    Všetko podstatné sa dozviete v ten správny čas a v dostatočnom predstihu.

    Takže nám zostáva, popriať Vám bezpečné návraty domov na svojich tátošoch, príjemnú motosezónu a do skorého videnia. 👋

    Martin ? superflanker, Dodo – 2841dodo

    #81928
    cazzo
    Účastník (Participant)

    …..sa nepodarilo niekoľko indivíduí ustrážiť,……Predpokladám,že to je ten hlavný dôvod, 😕

    #81929
    superflanker
    Účastník (Participant)

    cazzo: ak myslíš hlavný dôvod uvedených obmedzení, tak odpoveď je – áno.

    #81930
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    superflanker som sa tesil na moj jediny "kazdorocny zraz". Skoda, ale chapem to….

    p.s.: Kurnik ako sa dostanem k pozvanke? 😠

    #81931
    Furby
    Účastník (Participant)

    Ale ja som bol vždy dobrý… 😠

    #81932
    Venco
    Účastník (Participant)

    kankoXF Ved predtym spravia jeden vyberovy zraz a podla spravania sa budu rozdavat pozvanky 😎

    #81933
    raptor
    Účastník (Participant)

    Mam az dve akcie kam sa kazdy rok tesim

    hrinovski holopupkari a stretnutie motorkarov turca

    je mi to luto ze to nebude ale zo vstupom na pozvanie absolutne suhlasim.. vela je povolanych, malo je vyvolenych

    #81934
    betty
    Účastník (Participant)

    …aj tu je to presne ako na motoride.sk…skoda myslel som, ze je to inak…, ale nie suhlasim s raptorom, tak o rok…

    #81935
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Ja som to tušila….. 😕 😠

    superflanker hádam sa mi podarí dostať medzi vyvolených lebo po absolvovaní oboch ročníkov som sa stretla len s nadšením… klobúk dole pred Vami lebo sa Vám podarilo uskutočniť jedno z najlepších stretnutí na Slovensku…myslím že ostatní tiež so mnou súhlasia 🙄

    #81936
    superflanker
    Účastník (Participant)

    blueeyes : díky…

    Nepôjde o nejaký výber, jednoducho je potrebné sťažiť podmienky ako sa k nám dostať,aby to odradilo živly, ktorým nejde o akciu ako takú,ale len o príležitosť sa fajne nadrbať, ukázať dievčatkám, že mám motorku a robiť bordel na 15 ročnom vylágrovanom jogurte. Chceme zabrániť obťažovaniu inteligentných ľudí, čo chcú v kľude posedieť s priateľmi pri ohni a pivku. Dôvody prečo tento rok nie som uviedol vyššie. Ja staviam a do Hriňovej prídem raz za dva mesiace, Dodo je prac.vyťažený – jednoducho, radšej pauza ako improvizovať a nebyť spokojný s výsledkom.

    V hrubých črtách to bude asi takto:

    – obmedzený počet motoriek – napr. 123

    – "vstupné" dopredu na účet – bude vyššie aby aj to odradilo, na druhej strane (čo bude ľahko skontrolovateľné) 95% vstupného dostanete späť vo forme, stravovania, trička s vlastným nickom, vstupu na sprievodnú akciu a pod. 5% – organizačné náklady (môžem zodpovedne povedať, že na predchádzajúcich stretkách sme zarobili tak, že sme ešte dokladali z vlastných, aby sme pokryli výdaje a to nehovorím o stovkách korún )

    Dopredu aj pre to, že vačšiina sponzoringu čo v tom chudobnom regióne zoženieme, je formou naturálíi – drevo na oheň, auto ako pódium, tombola atď.

    – následné zaslanie pozvánok

    – v prípade, že sa dotyčný nebude môcť zúčastniť, tričko mu bude zaslané poštou a alikvotná čiastka "vstupného" späť na účet

    Myslím že takto to bude najkorektnejšie. A taktiež myslím, že sme asi blbí keď chceme odradiť ľudí, aby k nám prišli.

    #81937
    slonnick
    Účastník (Participant)

    …nuz, tomu sa hovori evolucia…. 😉

    #81938
    wewerka
    Účastník (Participant)

    Ach jo…nuž…chapem, chapem…velmi dobra akcia… tiez by som sa rada buduci rok dostala… aj ked, u nas to stale vyzera rovnako…bez moto… 🙄

    a tiez by sme radi daco s byvanim vyriesili, takze moto asi nebude…tak snad sa narvem do obmedzeneho poctu plechovkarov…. 🤐

    #81939
    bubo
    Účastník (Participant)

    Kua, a my ostatné individuá sa kde máme zabávať… 🙄

    #81940
    Puco
    Účastník (Participant)

    Zúčqstnil som sa minulého ročníka. Tešil som sa tam a dopadlo to…tak ako dopadlo. A preto som aj celkom rád, že chalani to chcú spraviť takto, radšej pauza a potom super cool akcia. Velmi vám fandím a držím palce. Ak sa tam nedostanem, tak budem čakať aspoň na parádny článok a kopu foto. P.S. inak som tam stretol fakt zopár serioznych ludí so zdravými názormi. Tak práci česť a držím palce.

    #81941
    malymirec
    Účastník (Participant)

    Skoda, tak dobre som si tam s hovadami zabeeeekal 😁

    Bubo my si dame aj u teba pred robotou 🤣

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri