3. Motoparky Kysuce
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › 3. Motoparky Kysuce
- Toto téma obsahuje 21 odpovedí, 17 hlasov, a bola naposledny upravená pred 20 rokmi, 4 mesiacmi od
Gastan.
-
AutorPríspevky
-
10. decembra 2005 o 9:15 #64772
amazonka
Účastník (Participant)Deckaá je to aj na motoride, ale dúfam že ma nikto nesfúkne, kludne píšte kde chcete. Mne bolo fajn a bavila som sa vynikajúco. MY máme v tom jasno….. Zdravím všetky zveriny a hovadá ktoré sa chlastačky zúčastnili a tí čo neboli môžu prelievať horké slzy, spoznali sme totiž jeho veličenstvo exeho 🤐 😎
10. decembra 2005 o 10:00 #64773kxbibo
Účastník (Participant)😠 😁
10. decembra 2005 o 10:21 #64774Heavy
Účastník (Participant)Akcia to bola výborná, bavili sme sa HOVADSKY dobre 🙂 . Všeobecný prebytok jedál a nápojov spôsobil u niektorých účastníkov ľahké poruchy motoriky. Prekvapili EXE, Silvike a Pedrito – svojim neočakávaným vpádom šokovali aj inak drsných motorkárov 😁 Športové zápolenia sa obišli bez vážnejších úrazov, drobné odreniny sme prehliadli 😎 Jediný sklamaný účastník bol Klasik, ktorému sme s vypätím všetkých síl a za nezištnej pomoci Dračiatka zabezpečili aj snowboard a zimnú výstroj, ale osadenstvo podniku mu zabránilo voziť sa po stoloch…no, čo už, možno nabudúce 😁 Hudobná produkcia bola tentokrát na vysokej úrovni – Kabát hral skoro neustále. Poďakovanie patrí samozrejme aj organizátorom (mimochodom, DVD nemali chybu) 🙂 Takže, čo dodať na záver? Bavili sme sa skvele, teším sa na Vás na ďalších motopárkoch v Trenčíne 🙂
10. decembra 2005 o 17:03 #64775yagiza
Účastník (Participant)amazonka a nejaky album pre nas ubohe hovada ktore sa nezucastnili nemate? 🙂
exe je to iste co Ogar, len je kus lepsie naprogramovany, otazky mu mozete klast ake chcete, nie len tie co su v predprogramovom menu 😀 😀 😀 😀
Heavy motoparky su aj v lete ci len v zime, ked sa „abstinuje“? 😕
10. decembra 2005 o 17:07 #64776yagiza
Účastník (Participant)Do kelu tak preto som tu na chate vcera tvrdla sama s Ogarom 😕
10. decembra 2005 o 20:46 #64777strela1111
Účastník (Participant)Ano tak toto bola dalsia vydarena akcia drsnych satanistickych motorkarov a ten kto tam nebol môze lutovat…. 😎 ale nebojte sa bude dalsia 😀
Chcem sa podakovat vsetkym zucastnenym za to,ze prisli a bavili sa a velke podakovanie patri prekvapeniu celeho vecera…ludkovia ani neviete ako ste prekvapili (a to vsetci traja)….
PS: este nikdy som sa tak netesila na jar ak teraz…. 🙄10. decembra 2005 o 22:05 #64778jaRRo
Účastník (Participant)mozem reagovat len na streline PS: aj ja a mozno este kusok viac 😉
yagiza hmm keby som bol vedel ze si tam sama……….som tam 😁11. decembra 2005 o 9:24 #64779eXeBaT
Účastník (Participant)ALL
Ďakujem za príjemnú akciu prebiehajúcu v uvolnenej atmosfére medzi skvelými ľuďmi. Po celú dobu ste na mňa pôsobili ako jedna veľká zohratá família 😉
Teším sa na ďalšie stretnutie s vami.
PS: zase si na vás niečo vymyslím 😁
11. decembra 2005 o 11:45 #64780amazonka
Účastník (Participant)nejake zverejnitelne foto sem hodim nebojte, aj pre cezpolných a cezhraničných aj pre teba arnie ako zaocenánskeho agata tu nieco bude, a bolo by načase, keby ste si niekedy spravili voľno a zúčastnili sa, to by bola iná kávička 😛
11. decembra 2005 o 12:34 #64781charym
Účastník (Participant)amazonka KRALOVNA VDAKA ZA FOTUSE VEEEEEEEEEEELMI POTESILI….
11. decembra 2005 o 13:56 #64782xGABRIELAx
Účastník (Participant)tak fajn…..prepasla som akcosku….je to f p***…..hm 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
11. decembra 2005 o 20:45 #64783draciatko
Účastník (Participant)yagiza: hi to som teda rada to som taká pekná 😁 😁
no do austrálie idem aj ja 😁12. decembra 2005 o 9:18 #64784Arnie
Účastník (Participant)caute vsetka zverina a aj ine hovada, myslel som na vas a dokaz je ze som poslal aspon sms.rad by som bol s vami ale mozno sa tak stane skor ako som si myslel. amazonka, mas krasne cizmicky, kua!!!
14. decembra 2005 o 7:05 #64785Pedrito
Účastník (Participant)amazonka
Neviem či v tom mám jasno ja ,no piatkový večer patrí do skupiny akcií ktoré nečakáš a o to príjemnejšie prekvapia 🙂
Som veľmi rád že som mohol spoznať takých skvelých ľudí,a pri takej príležitosti .Aj keď nás najprv nechceli 😁 😁 ( zainteresovaný vedia )Takúto zostavu môžem ,no strlela sa teší na jar, ja sa vytešujem na ďalšie stretnutie ….
Rodinka 🙂 🙂 🙂
14. decembra 2005 o 8:39 #64786Cistic
Účastník (Participant)Podľa mňa by sa tradídia MOTOPARKOU mohla preniesť na celý rok. Aj keď vtedy bude väčšina pekne triezva, lebo sa bude chodiť na motorkách 😁 ale zase to bude zmena a nebudem musieť stále len ja gumovať a strieľať do výfuku sám na svojom Daewooo Maraudry 😁 😁 😁 😁 😁
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
