Connect with us

3. Motoparky Kysuce

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 3. Motoparky Kysuce

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64772
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Deckaá je to aj na motoride, ale dúfam že ma nikto nesfúkne, kludne píšte kde chcete. Mne bolo fajn a bavila som sa vynikajúco. MY máme v tom jasno….. Zdravím všetky zveriny a hovadá ktoré sa chlastačky zúčastnili a tí čo neboli môžu prelievať horké slzy, spoznali sme totiž jeho veličenstvo exeho 🤐 😎

    #64773
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    😠 😁

    #64774
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Akcia to bola výborná, bavili sme sa HOVADSKY dobre 🙂 . Všeobecný prebytok jedál a nápojov spôsobil u niektorých účastníkov ľahké poruchy motoriky. Prekvapili EXE, Silvike a Pedrito – svojim neočakávaným vpádom šokovali aj inak drsných motorkárov 😁 Športové zápolenia sa obišli bez vážnejších úrazov, drobné odreniny sme prehliadli 😎 Jediný sklamaný účastník bol Klasik, ktorému sme s vypätím všetkých síl a za nezištnej pomoci Dračiatka zabezpečili aj snowboard a zimnú výstroj, ale osadenstvo podniku mu zabránilo voziť sa po stoloch…no, čo už, možno nabudúce 😁 Hudobná produkcia bola tentokrát na vysokej úrovni – Kabát hral skoro neustále. Poďakovanie patrí samozrejme aj organizátorom (mimochodom, DVD nemali chybu) 🙂 Takže, čo dodať na záver? Bavili sme sa skvele, teším sa na Vás na ďalších motopárkoch v Trenčíne 🙂

    #64775
    yagiza
    Účastník (Participant)

    amazonka a nejaky album pre nas ubohe hovada ktore sa nezucastnili nemate? 🙂

    exe je to iste co Ogar, len je kus lepsie naprogramovany, otazky mu mozete klast ake chcete, nie len tie co su v predprogramovom menu 😀 😀 😀 😀

    Heavy motoparky su aj v lete ci len v zime, ked sa „abstinuje“? 😕

    #64776
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Do kelu tak preto som tu na chate vcera tvrdla sama s Ogarom 😕

    #64777
    strela1111
    Účastník (Participant)

    Ano tak toto bola dalsia vydarena akcia drsnych satanistickych motorkarov a ten kto tam nebol môze lutovat…. 😎 ale nebojte sa bude dalsia 😀

    Chcem sa podakovat vsetkym zucastnenym za to,ze prisli a bavili sa a velke podakovanie patri prekvapeniu celeho vecera…ludkovia ani neviete ako ste prekvapili (a to vsetci traja)….

    PS: este nikdy som sa tak netesila na jar ak teraz…. 🙄

    #64778
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    mozem reagovat len na streline PS: aj ja a mozno este kusok viac 😉

    yagiza hmm keby som bol vedel ze si tam sama……….som tam 😁

    #64779
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    ALL

    Ďakujem za príjemnú akciu prebiehajúcu v uvolnenej atmosfére medzi skvelými ľuďmi. Po celú dobu ste na mňa pôsobili ako jedna veľká zohratá família 😉

    Teším sa na ďalšie stretnutie s vami.

    PS: zase si na vás niečo vymyslím 😁

    #64780
    amazonka
    Účastník (Participant)

    nejake zverejnitelne foto sem hodim nebojte, aj pre cezpolných a cezhraničných aj pre teba arnie ako zaocenánskeho agata tu nieco bude, a bolo by načase, keby ste si niekedy spravili voľno a zúčastnili sa, to by bola iná kávička 😛

    #64781
    charym
    Účastník (Participant)

    amazonka KRALOVNA VDAKA ZA FOTUSE VEEEEEEEEEEELMI POTESILI….

    #64782
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    tak fajn…..prepasla som akcosku….je to f p***…..hm 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

    #64783
    draciatko
    Účastník (Participant)

    yagiza: hi to som teda rada to som taká pekná 😁 😁

    no do austrálie idem aj ja 😁

    #64784
    Arnie
    Účastník (Participant)

    caute vsetka zverina a aj ine hovada, myslel som na vas a dokaz je ze som poslal aspon sms.rad by som bol s vami ale mozno sa tak stane skor ako som si myslel. amazonka, mas krasne cizmicky, kua!!!

    #64785
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    amazonka

    Neviem či v tom mám jasno ja ,no piatkový večer patrí do skupiny akcií ktoré nečakáš a o to príjemnejšie prekvapia 🙂

    Som veľmi rád že som mohol spoznať takých skvelých ľudí,a pri takej príležitosti .Aj keď nás najprv nechceli 😁 😁 ( zainteresovaný vedia )

    Takúto zostavu môžem ,no strlela sa teší na jar, ja sa vytešujem na ďalšie stretnutie ….

    Rodinka 🙂 🙂 🙂

    #64786
    Cistic
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa by sa tradídia MOTOPARKOU mohla preniesť na celý rok. Aj keď vtedy bude väčšina pekne triezva, lebo sa bude chodiť na motorkách 😁 ale zase to bude zmena a nebudem musieť stále len ja gumovať a strieľať do výfuku sám na svojom Daewooo Maraudry 😁 😁 😁 😁 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri