Connect with us

3. Motoparky Kysuce

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 3. Motoparky Kysuce

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64787
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Pedrito: maš v tom jasno!!!! Myslím, že sme sa začali stretávať rovnaká krvná skupina ľudí a to mooooooožem aj ja 😛 😎 😎

    Čistič: áno, tradícia Motopárkov sa prenáša na celý rok, už sme to s Dračiatkom prebrali, presný harmonogram spravíme ešte v zime, ale miesto konania sa trošku pozmení, aby sme nemuseli byť až tak úplne triezvi a mohli sadnúť na motorky až na druhý deň s čistou hlavou. 🤐 😎

    #64788
    Heavy
    Účastník (Participant)

    🙂 Zase si múdro prehovorila, si kráľovná, tradícia Motopárkov bude zachovaná – rovnaká krvná skupina…to je presne o Motopárkoch, HOVADSKY dobrá parta. Ako predseda môžem konštatovať, že títo drsní satanistickí motorkári si sadli perfektne – priam famózne… A nesmieme zabudnúť na Klasika nech sa už konečne predvedie snowborďák 😁 . Že bude väčšina zúčastnených na motorkách triezva mi nevadí, ja som abstinent. Aspoň tam nebudú všetci takí rozmazaní. 😎

    PS: AMAZONKA – vysvetli mi prosím ťa slovné spojenie : „…až tak úplne triezvi..“ to som celkom nepochopil 😀

    #64789
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Heavy:slovne spojenie „….až tak úplne triezvi…“ znamena, že vždy v piatok bude total brutal…. 😀 😀 😀 tomu už rozumieš, dúfam 😉 a ak nie, tak iba take jednohubky hodím do pľacu: Kabát, Bojná, FC, Motorhead, piiiiiiiiiiiivo, stoly s pevnými nohami, ladenie nástrojov, sendvič,………ešte chceš??????? 😀 😀 😀 😀

    #64790
    Silvike
    Účastník (Participant)

    ALL

    Nazdar Kysučania, zveriny, hovadá a myslím že za ostatnými stolmi sedeli aj ľudia.

    Práve teraz som sa vrátila z firemnej akcie kde nás síce bolo okolo 180 ľudí, kultúrny program nebol, bo ty neboráci zapadli a dorazili až po polnoci ked polovica ľudí bola pod obraz boží, mali sme jedla pitia, človek sa nemohol sťažovať, no ani zďaleka sa to nedá prirovnať k atmosfére ktorá panovala na Kysuciach a to okrem dvoch ľudí som tam nepoznala nikoho osobne.

    Takže Vám srdečne dakujem že som Vás spoznala,osobitne zdravím aj moje dve p**iny s kockatým smiechom.

    A po Kysuciach ma celý deň bolela hlava, to znamená že celú sobotu som si vás nemohla vyhodiť z hlavy.

    Teším sa na ďalšie stretnutie a sľubujem že už ostatnem aj na noc.

    PS: dik exe

    PS: Heavy síce aj ja som mala menší problém s motorikou, no uznaj keby toho nebolo, kto iný by ťa chytal za koleno pod stolom.

    😘 😘 😘

    #64791
    nimo
    Účastník (Participant)

    SILVIKE som rad ze sa ti u nas pacilo 😉 😉 😉 a dufam ze nabuduce popijeme viacej 😁 😁 😁

    #64792
    BOSS
    Účastník (Participant)

    😁 😁 😁 tak konecne som zaregist uz aj tu tak vas vytam moto ridinka inac bilo to fajn i ked som bol len chvilu ale zase som spoznal nove tvare 😛

    #64793
    Gastan
    Účastník (Participant)

    Boss az na to ze si nebol na tretich motoparkach ale na piatych a to je ina galeria

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri