40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 2 týždňami od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
14. novembra 2013 o 19:27 #87638
solim
Účastník (Participant)Theo, to aby vás pri vášnivej debate, nezdržiavalo prehadzovanie stránok. Tak trochu napomáham. 😉
14. novembra 2013 o 19:27 #87639ahojko
Účastník (Participant)Neuveritelne!
Po cca 3 tisicom prispevku Namokarov na MOTOCYKLOVOM PORTALI sa tu uz celkom slusne/pocetne aj o motorkach davaju prispevky!!ADMIN prosim ta daj im pochvalu!
14. novembra 2013 o 19:38 #87640VANUCCI
Účastník (Participant)theo ja vidím len vytrieštené buľvy 😁 pošli eSeSáka, ši som nezabudol dačo do zoznamu, ja ti posielam čo tam zatiaľ mám 🙂
14. novembra 2013 o 19:42 #87641theo
Účastník (Participant)Ahojko, dobre ze hovoris 🙂 😀 😀
inac v sobotu robime /no, nie ja/ zapekaneho kapóra so zemiakmi a zeleninkou, tak uvidime ako sa podari… 😀
V nedelu na pretekoch bude mat ostgubernia ňamókastage, a-lá kliešť VANUCCI. bude pacovane kare, krkovicka a aj kuracie, chlebik, horcica a nejake tie bazmegy okolo toho. 🙂 🙂
bopsik, neber nic na jedlo ani na pitie – zeleny kabel a perchlor nechaj doma, zober len krasnu Mery.. 👍 🙂 😁 😁
14. novembra 2013 o 19:48 #87642majanko
Účastník (Participant)Hééélp !!! Halllóó priatelia !
Vzhľadom na kompletné zabezpečenie závodného tímu Mažola GTX a naliehavú potrebu zabezpečiť kvalitného testovacieho jazveca bol do tejto funkcie samozvane náčelníkom určený "majanko". Testovací jazvec sa osobne aj s držiteľkou parazla závodného tímu zúčastní akcie v Budimíre. Preto je potreba zabezpečiť ubytovanie na slušnej úrovni v skromnom príbytku tomuto obetavému jazvecovi-testerovi a jeho ladvinke ktorí sa závodov zúčastnia bez nároku na honorár a to zo soboty 16.11 na nedeľu 17.11.2013. Tento nenáročný obetavý jazvec-tester potrebuje zagarážovať aj svoju motorečku, pretože inak než na moto v zime nejazdí. Ponuky posielajte tu. Ďakujééém, majanko ! 👋Jazvec-tester vyráža na moto už v piatok o 13.00 zulu z TO smer Rapovce termálne kúpalisko, ubytko niekde v mieste.V sobotu presun smer KE. Kto chce može sa pripojiť !!!
14. novembra 2013 o 19:50 #87643przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Ma nakakáte, vyhodím motor a zhodím všetky zbytočnosti zo Šarkánka, pridrótujem svoj 12,7 koňový vytunovaný Pinčel-motor a v špeciáloch vás vyškolím, že budete plakať. Krampus sa radšej schová za plotom… 😈 👋
Šak dočkajte, prvý jarný Bajč, to bude srandy kopec… 🤣
Teda dúfam, AD…
Alebo kúpim Mustanga alebo 21-ničku? Aj to je možné… 😉14. novembra 2013 o 19:54 #87644zefototh
Účastník (Participant)No a už to je tu, na pinčloch sa budú pretekať. 😁
14. novembra 2013 o 19:55 #87645theo
Účastník (Participant)To je epidemia, horsia ako salmoneloza, tiež riť z toho boli… 🤣 🤣 🤣
14. novembra 2013 o 19:57 #87646theo
Účastník (Participant)Majanko, vytriiim, daco vydumame 🙂 😀 😀
len testuj tak ne na plno, lebo polames orangeló. 😟 😀 😀 a sme v anale…
14. novembra 2013 o 19:57 #87647zefototh
Účastník (Participant)Vanucci, asi budeš musieť tých víťazných stupňov dorobiť viac. 🙂
14. novembra 2013 o 19:58 #87648przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Ahojko píše, že o motorkách sa tu bavíme?
Kdeže…Pionier nie je motorka, Pionier je živý tvor. Ak sa s ním nepomaznáš denne hodinku-dve, nahnevá sa a ani ho neroztlačíš. 😈
14. novembra 2013 o 19:58 #87649WIKINO
Účastník (Participant)Ná šeci čarbete a zoznam sa nemení. 😶
Drukeri :
Já
Já
Pretekári
Maguma
Theo
ačo ďalej.?
Náčelník neni si v Bolníci, keď si dnes dával tréningové jazdy ?. Sádru a fáče pribalím 🤣 🤣 🤣14. novembra 2013 o 20:00 #87650WIKINO
Účastník (Participant)Ná zas hrubý kábel ?
14. novembra 2013 o 20:00 #87651WIKINO
Účastník (Participant)a sakriš
14. novembra 2013 o 20:02 #87652zefototh
Účastník (Participant)Sádru a fáče. Čo ti ostalo zo zateplovania?
Kleber a sieťka
😁 -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
