Connect with us

6. Motoparky Trenčín

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 6. Motoparky Trenčín

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66287
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    Eeejha, na piatok by malo byt celkom pekne

    [linka]
    Aj by som sa isiel vyvetrat 😉

    #66288
    Sani
    Účastník (Participant)

    Došliby sme , ale musíme ísť lyžovať na Rematu, kde je v sobotu karneval. Budeme na Vás myslieť pri gitarách, Budvare a snehu. 😕

    #66289
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Už sa vas nemozem dočkať, pridite kludne na motorkách, na autách, na snowboarde, ……..mne je jedno, len nech tam ste 😘

    Vyzerá to zasa na super akciu 😀

    Ale tradícia ešte nebola porušená 😉 , takže…ako vravím ja….Bude to tažká zverina 😛

    #66290
    Cistic
    Účastník (Participant)

    No a ja výnimočne neprídem 😟 Idem úplne opačným smerom na Oravu 😘

    #66291
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    NEPRIDEM, mrzi ma to

    #66292
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Gabča 😁 😁 😁 klasický scenár 😁 😁 😁 keď na teba nezatlačím poriadne tak ani nedojdeš 😁 😁 😁

    Nevieš o čo všetko prichádzaš 🙂 😉 😀

    #66293
    Cistic
    Účastník (Participant)

    Gabriela keď zbadala, že ja neidem tak si povedala. Veď to sa mi ani neoplatí 😀 a tak neide ani ona 😁 😁 😁

    #66294
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    boli sme a videli a ohmatali sme sa.. a keby som inde nemala „povinnosti“ 🙄 no ved nabuduce zase

    #66295
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Milé Hovadá, moja prvorodená dcéra Vám ďakuje za skvelý rybársky darček. Ja som dnes na rybách nebol (lebo inak chodím na ryby tak často, ako Klasik chodí snowbordovať 😀 ) , lebo som si priviezol domov novú hračku 😎 (viď fotogaléria).

    Motopárky sa niesli v komornej atmosfére, čo bude asi dané asi neúčasťou niektorých z aktívnejších Hovád a uznajte , že sami dvaja s Amazonkou sme to nemali šancu rozbehnúť (ale snažili sme sa 🙂 ).

    Ale aj keď to nebol taký hovadský bordel ako inokedy, bolo to fajn, dobre sme pokecali…a s MIQ sme „trochu“ aj zaspievali – chýbal nám Centauro – a nielen on, ale aj ostatné Hovadá… 😘

    PS: Kysuce už ideme na motorkách?

    PS: JaRRo – soRRy, skoRRo RRáno som pRRchal pRRe motoRRku do BRRatislavy, dRRuhý RRaz sa ožeRReme poRRiadne.

    PS: 😘 (…to len tak, pre istotu)

    #66296
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    dobRRe si to pRRemyslel RRybaRR to stou motoRRkov si pRRekvapil necakal som tolky stRRoj.tak nabudce zeRReme ja som aj tak nemohol….

    #66297
    klasik
    Účastník (Participant)

    Aj málo je niekedy viac, takže som rád že som si zasa dobre pokecal a čo to sa aj popilo. 🙂

    Inak torta bola skvelá môžu banovať tý čo neboli a neochutnali 😛

    Heavy dúfam že nabudúce bude pstruh na víne 😉

    #66298
    draciatko
    Účastník (Participant)

    No dúfam že ste sa fajn zabavili 😉

    Na budúce budú už na moto aj miesto iné 😁

    #66299
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    Ako vlastne bolo?

    Ja som si chcel skontrolovat volu ventylov a zistzil som ze je na prd, tak si musim objednat nove podlozky. Takze umna je to na bode mrazu, to si chvilu pockam. Skoda ze s tou kawou to nieje take ruzove zo zastupenim na SK, ach tie suciastky 😠

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri