Connect with us

Aka je najnizsia cross moto?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Aka je najnizsia cross moto?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82812
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Ahojte ľudia, chcela by som si kupiť niečo na trať, viete mi poradiť niečo nízke? Mám len 163 cm, tak je výška pre mňa dosť doležitá. 😕 Ide len o rekreačné jazdenie. Koli dcérke nemám čas brázdiť krajinku ako by som chcela, tak by som sa chcela aspoň trochu vyblázniť u nás na trati. 🙄 Viem, že takýchto diskusii je tu asi dosť tak ma prosím neukameňujte… 🤐

    #82813
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Lucija to bude asi dosť problém, všetky endurá a MX sú dosť vysoké. jediná možnosť bude znížiť motorku na prepákovaní a prednej vidlici. tým však znížiš aj svetlú výšku, čo asi nebude na trati zrovna výhra 😕

    ja mám LC4, 178cm a dočiahnem len tak-tak, ovšem schválne ju mám zdvihnutú práve kvôli svetlosti …

    Ak však nechceš nejak extra blbnúť a skákať, je aj zníženie riešením …

    nezmysly typu "čínsky pitbike na menších kolesách" ti radiť nebudem …

    #82814
    JanciCBF
    Účastník (Participant)

    Ak to potrebuješ len na rekre jazdenie tak Ti odporúčam Honda XR 125. Ja ju mám aj okrem iných a je to také šikovné endurko, s ktorým všade prejdeš a je skoutočne najnižšie z podobných moto. Ja s ňou chodím na hríby aj s manželkou (zatial nás nechytili) a všade nás odvezie.

    #82815
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Martiner: no je to moznost, len som nechcela uz do toho investovat a cakat na znizenie. Ani neviem kto by mi to tu na okoli urobil. Ale asi mi nic ine nezostane. Booze, preco som ja taky krpec? 😕

    JanciCBF: Noo, aj nad nou som uvazovala, ale 820mm aj to sa mi zda vela asi na mna…Musim to ist niekam odskusat…

    #82816
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Lucija keď dačo pôjdeš pozerať tak mi brnkni a skočíme tam spolu. potom ti to viem na tlmičoch spustiť nižšie a ak to bude málo, tak dáme podrezať aj sedlo spolu s mojim 😉 …

    #82817
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Lucija a co tak nieco ako suzuki van van alebo yamaha tw ako nie je to kros ale na povozenie sa da a je to dost nizko alebo mozno nejaka 85 kroska mozno by ju nebolo treba ani znizovat

    #82818
    raptor
    Účastník (Participant)

    Suzuki van van alebo jej kopia od yamaha neni cross a horkotazko s privretymi ocami je to mozno enduro

    ale yamaha XT 125 by ti mohla byt dobra (neni to cross ale enduro rano)

    #82819
    raptor
    Účastník (Participant)

    A este som nasiel sice detsky ale cross yamaha YZ 250 r.v. 2005 (predne koleso 17 a zadne 14) ..hlavne je to japonec a nie nejaka cinska parodia crossy z forstingeru

    #82820
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ups je to 125 a nie 250 😎

    #82821
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Raptor: ta yamaha YZ sa mi prevelice paci…ale neviem ci pozerame tu istu. Nema YZ 125 2005 kolesa obe 17? Vyska sedadla 993mm. 😕 to je na mna hrooozne vela… 😁 Ale ta sa mi bohovo lubi…asi som odsudena na to XTéčko, ale to uz sa mi tak nelubi moc na trať. Chjo, asi som odsudena len na tie choppre. 😁

    italofighter: ten van van urcite nie. Ja to prave nechcem len tak na povozenie po cestach, na to som mala virago a s tym som vybehla aj do hory. 😁 Teraz riesim nieco len tak na vyjasenie sa, odbehnut na trat kym drobec spi. 🙂

    #82822
    lada81
    Účastník (Participant)

    A proč ne Honda crf 150 kola 19 a 16 ideální moto pro menší vzrůst.

    #82823
    raptor
    Účastník (Participant)

    Lucia ja som myslel detsky cross ale mozno to oznacenie nie je spravne, opisal som ho z inzeratu kde je sanca ze neni uvedene spravne 🙂

    [linka]

    #82824
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Detsky cross? priznam sa, ze som to nikdy nevidela live…vobec si neviem predstavit ake je to velke…

    a ta crf vyzera hodne zaujímavo… 🙄

    #82825
    Lucija
    Účastník (Participant)

    A myslite ze honda CR 85 by mi bola malo? To by mi na rekreačku nestačilo?

    #82826
    lada81
    Účastník (Participant)

    Lucija určitě stačilo,ale čtyrtakt je pohodlnější a příjemnější

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri