Connect with us

Aka je najnizsia cross moto?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Aka je najnizsia cross moto?

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 16 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82827
    italofighter
    Účastník (Participant)

    No ako hej martiner mi to osobne vcera vysvetlil ze mienis sa viac nahanat po trati no mysllel som ze skor len take lazo plazo vozenie preto som dal hentaku ponuku a tiez ma napadli 85 ky krosy pretoze tie sa robili vpredu 17 a vzadu 14 kolesa

    #82828
    raptor
    Účastník (Participant)

    Presne ako pise lada 4T je pre zaciatocnika daleko viac userfriendly

    #82829
    MartineR
    Účastník (Participant)

    To je síce pravda, no 125ccm 4Tje vhodná tak pre 15 ročného chlapca, ktorý prvý krát sedí na "endure" …

    mimo toho, že je "userfriendly", je tiež neskutočne lenivá a na MX trať s ňou môžeš rovno zabudnúť …

    #82830
    bezdooo
    Účastník (Participant)

    No ale ked chces jazdit MX trate, tak zase mozes zabudnut na nejake enduro, to by si tam akurat znicila

    nerozmyslala si nad Yamahou DT 125? ale nemam ani len tusku o tom, ako ma vysoko sedlo

    #82831
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Lucija no predovšetkým si nekupuj motocrossovú motorku ale kúp si civilné endurko na brázdenie krajinou. Motocrossový stroj je na pretekanie a nie brázdenie krajinkou. CR 85 by ti bolo málo? A ako v čom málo? Však to ide ako čert, ale na pohodovú jazdu po krajinke sa to veru nepodobá. Ako ti odporučili chalani rieš to strojom DT 125 alebo XT, XR 125 nie sú tak vysoké, dlho vydržia a dá sa na tom pohodovo jazdiť a terén tie stroje zvládajú.

    #82832
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Lucija A bláznenie po trati nemusí byť chápané, že lietaš 15m cez lavicu. Ja sa niekedy dosť vybláznim aj niekde na nejakom plácku s piatimi zátačkami.

    #82833
    Lucija
    Účastník (Participant)

    No páni, mám nad čím rozmýšlať. Musím hlavne obehnút zopár bazárov, posadit sa na tie motky a prípadne vyskúšať. Inak sa asi nerozhodnem… 😕

    #82834
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Lucija pripadne kukni nieco v cechach alebo anglicko a doviest ale najprv treba posadit a vyskusat cize nieco u nas z coho dociahnes a co ty vyhovie

    #82835
    haro
    Účastník (Participant)

    Na toto sa špeciálne robí obľúbená Honda CRF 230F. Pozri si článok o nej, syn ne nej jazdil necelý rok. Je nenáročná, výkonná, ľahká, spoľahlivá a nízka. Hybrid medzi endurom a kroskou. V zahraničí je často používaná hlavne ženami a pubertiakmi.

    A pozri stránku http://www.bikez.com. Tam uvedieš typ a dostaneš komplet technické špecifikácie.

    [linka]

    #82836
    haro
    Účastník (Participant)

    Inak synova je práve na predaj, dostal na vianoce KTM 250.

    [linka]

    #82837
    Lucija
    Účastník (Participant)

    haro ta synova vyzera pekne…pri 155 cm na spickach…to by som este mala par cm fora. 😁

    #82838
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner stale sa rozpravame o motorke pre luciju a nie pre mna, takze ber to v tychto intenciach

    #82839
    raptor
    Účastník (Participant)

    ..btw. na margo vykon… kamarat ktory VIE JAZDIT ma 250 EXC a cuduj sa svete 4 takt a cuduj sa svete ide to jak cert

    #82840
    gsxman
    Účastník (Participant)

    Kedze nemas skusenosti s motokrosom, tak by som ti odporucal 250 ccm stvortakt, enduro alebo ostry kros, (neviem na akej trati a ako chces jazdit) a ked ti bude trochu vysoka tak sa da spustit na tlmicoch.

    250 stvortakt nieje az taky agresivny motor ale ma dost rezervu keby ti bolo malo. Dvojtakt nekupuj ak nemas dost skusenosti, trochu tazsie sa s tym jazdi.

    Znacku alebo typ aky sa ti paci, ja by som odporucal yamahu alebo hondu

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 16 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri