Connect with us

Ako vyleštiť výfuky?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Ako vyleštiť výfuky?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71692
    matoTL
    Účastník (Participant)

    Nazdar chcel by som sa opýtať či má niekto skúsenosti s leštením výfukov-hliník?Aké prípravky treba kúpiť alebo kto to robí za rozumné peniaze?Dakujem

    #71693
    cbr900
    Účastník (Participant)

    matoTL … rozumné peniaze??…bojím sa…lebo čo sa týka leštenia, tak je s tým poriadna robota…máš ich hliníkové alebo ešte nejakú farbu na nich??… popýtam sa ti známych, oni si leštili rámy…

    #71694
    matoTL
    Účastník (Participant)

    Hliníkové,ja som ich už leštil s 1000vodným,ale treba to ešte dokončiť aby to bolo zrkadlové…

    #71695
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    skus to polirkou vo vrtacke alebo uhlovej bruske a pastou na lestenie

    #71696
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    tak bacha na tu polirku na vrtacke, ja som mala potom matny hlinik 😀

    #71697
    raptor
    Účastník (Participant)

    zeby silichrom?

    #71698
    pedro
    Účastník (Participant)

    ja som lestil hlinikovy kryt retaze pri motore lestiacou pastou a je krasne leskly. len to postupne zachadza.

    #71699
    mitzo
    Účastník (Participant)

    najprv vodnym, potom ocelovou vlnou a nakoniec lestidlom 😉

    #71700
    matoTL
    Účastník (Participant)

    a ake leštidlo použit,neviete názov?viem že tempo pasta ale či nie je aj niečo špeciálne….

    #71701
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    kludne ten spominay silichrom ak to budes robit rucne handrickou. ale ak to das polirkou tak si kup pastuu na to urcenu.niekde kde predavaju naradie by to mohli mat.

    Kwasak na plirke mozes mat aj zelezo aj mosadz matnu ked to nevies. chce to vysoke otacky.a hlavne to treba vediet. skusat to radsej na dakom odpade. hlinik je makky bacha na to. a mas to urcite hlinik? nie je to daky dural alebo neico take ? akurat som lestil na stolovej bruske s chlpatym kotucom bubon na kolese a len s troskou pasty. pekne do leskla

    #71702
    bohur
    Účastník (Participant)

    Kúp si nerezové od Akrapoviča a je pokoj.

    #71703
    betty
    Účastník (Participant)

    AL – casom zajde… 🙂

    #71704
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Šlahni tam silichrom a je to vyriešené.

    #71705
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    ano zajde. hlinik si vytvori oxidovanu vrstvicku. tomu sa nevyhne. jedine ze by to nemal cisty hlinik.ale ked to prelesti bude to mat ciste.a ak to ma teraz flakate a pripalene tak tym lestenim to pekne vycisti

    #71706
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Ak to budes lestit silichromom rucne prides o ruky a ked to das do vrtacky vsetko ti to rozhadze dookola.Predava sa specialna pasta na lestenie hlinika taka tehla ruzuvej farby.Je to niejeky nemecky vyrobok ja som stym lestil a je to super leskle. Potom uz len staci raz za mesiac rucne prelestit silichromom a nebude to zajdene

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri