Connect with us

Akú motorku do 25kw??

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Akú motorku do 25kw??

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63926
    iano
    Účastník (Participant)

    Nazdar… Potrebujem poradiť. Chcel by som si zohnať nejakú motorku (na cesty – športovú)do 25kw, prípadne takú čo má v techničáku napísaných 25kw, ale pôvodne má viac. Neviem, či sa to oplatí s tým techničákom (nie je to veľký risk?) A napíšte pár modelov, čo by sa oplatili… díík… 😉

    #63927
    MajoOjam
    Účastník (Participant)

    Nazdo!

    Si si isty svojim vyberom teda neviem ako ty ale ja by som take cosi nechcel lebo taky sport do 25kW to moze byt len nejaka 125 abo 250 moc sa v tychto strojoch nevyznam ale zvyknu to byt stare bucory a este k tomu dvojtatky ked kupis nejaku sestovicu tak este usetris co sa tyka udrzby a mozes sa ist niekam aj previest. Tiez sa mozes ulakomit na nejaku 400 napr. Kawasaki ZX 400 R ci ako to je alebo Bandit 400, Suzuki GS 500. Neviem ak mozes napis ze co ta vedie k tomu vykonu.

    Poznam chlapika co ma 750 GSXR 94 nahlasenu na nejake smiesne kW by som ti klamal keby som sa snazil tresnut kolko to je ale myslim ze to bolo pod 50 co je oproti skutocnym 86 dost rozdiel. Neviem mozes to skusit ale su s tym opletacky a dost to stoji!!!

    #63928
    iano
    Účastník (Participant)

    Ja by som bral hneď šestovicu, ale mám ešte len 18 a robil som vodičák po novom, šo znamená že motorku mám na vodičáku napísanú len do 25kw. V 20jednotke si možem dorobiť vodičak na ostatné motocykle, čiže 25kw a viac… Suzuki GS 500 sa zmesti do 25kw?

    #63929
    MajoOjam
    Účastník (Participant)

    To su nejake sporty co som ti pokukal …

    Aprilia RS 125

    Cagiva Mito 125

    Honda NSR 125

    Hyosung GF

    125 Speed Hyosung

    GT 125 Comet

    Yamaha TZ 125

    Z tych sportov ti viem povedat jedine o NSR ze je ok… Ostatne neviem nic ta TZka Yamaha je cisto okruhova takze asi nic a o tej Cagive Mito pisal chlapik na Motoride skus sa popytat jeho.

    Ja by som siel ale pri takych nizsich kubaturach radsej do endurka …

    Skus si zistit nieco o tomto

    Cagiva Canyon 500 24,8kW je to endurko ziadna vyhra ale lepsie ako drotom do oka

    Honda Varadero 125 toto je fajn ale dost drahe…

    Suzuki DR-Z 250

    Suzuki DR-Z 125

    Yamaha DT 125 R

    Tazko sa vsak radi lebo pri nizkej kubature riskujes poruchovost motora… Neviem ako si na tom s peniazmi. Ak chces moc dobry stroj tak este posetri kym nebudes mat 20 potom kupis rovno nejaku pohodvu 500 alebo 600. Ak si moc zhavi na kupu spocitaj si kolko mas co chces na tej motorke robit a rozhodni sa ale od tychto strojov co som ti tu vypisal necakaj nejake brutalne cestovatelske danosti a tiez zivotnost motorov… Ale na naucenie su to dobre dela 😉

    Maj sa Majo

    #63930
    iano
    Účastník (Participant)

    Ja na tom nechcem precestovať celý svet. 🙂 Chcem to len na vozenie po meste a mimo mesta (do školy atď…) Dik za tie návrhy. Pokukám to a rozhodnem sa. Možnože počkám do tej 21ky zariešim nejakú tu 600ku. Ale neviem, ci to do vtedy vydrzim.. 😛

    #63931
    MajoOjam
    Účastník (Participant)

    Viesco ale na tej NSRke sa daju robit celkom popi veci!!! A je to honda 😉 Ak tak moc budes chciet tak nad tou by som rozmyslal!

    #63932
    iano
    Účastník (Participant)

    No, rozhodol som sa. Budem čakať. (a šetriť $$$$) 😉

    #63933
    Simm2000
    Účastník (Participant)

    Ja mam VX 800. V papieroch ma 25kW a je na predaj )

    #63934
    iano
    Účastník (Participant)

    To Simm2000

    A za kolko by si ju strelil???? hmm??

    #63935
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Simm2000

    Pošli mi foto emailom, uverejním ho priamo v tejto diskusii.

    #63936
    Simm2000
    Účastník (Participant)

    iano

    cca 90 +- nejaka koruna

    #63937
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    iano

    Inzerát [linka]

    #63938
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Simm2000

    [linka]

    [linka]

    #63939
    iano
    Účastník (Participant)

    jak kukam, tak kukam, kukal som aj na stranke suzuki, ale toto nie je pre mňa, sorry, ale nechcem ju…možno niekto druhy… Ta NSRka sa mi pozdava viac, ale je to z čiech a to je menši problemik.

    #63940
    Anonym
    Účastník (Participant)

    Nikto nemoze porovnavat VX800 – motor intruder s HONDOU NSR….to je neporovnatelne.

    VX je dospela motorka.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri