Connect with us

Akú motorku do 25kw??

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Akú motorku do 25kw??

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63941
    Vadim
    Účastník (Participant)

    iano

    Viem o jednej Honde NSR 125 na predaj. Je to môj zákazník, je veľmi slušný a motorku kúpil na Slovensku novú, takže je prvým majiteľom.

    #63942
    zahri
    Účastník (Participant)

    iano..

    je dost tazke ti radit v tomto .. i tak sa nakoniec rozhodnes sam a rady si len precitas asiq.. ja som kupil Yamahu TZR ..vela km som na nej nespravil ale som spokojny.. pocul som o NSRkach ze mlady ich tocia a potom sa hned zadieraju.. ja mat dost penazi tak pojazdim nejaku tu sezonu aj s VX 800 co predava Simm2000 ..videl som tu masinu nazivo a bral by som ju zfleku.. i ked som skor na yogurty..

    Tiez mam vodicak s rovnakym obmedzenim ako ty.. ale prisiel som konecne na to ze je to dost dobra vec.. aspon sa naucime moresom na tych cestach .. lebo uz aj 25 kW je vela na zaciatok ak si predtym nesedel na moto.. ja mam odjazdenych 10 rokov i ked len tak letmo no povazujem ze aj pre mna je dobre to obmedzenie..

    #63943
    iano
    Účastník (Participant)

    hmm.. ja som už jazdil aj na väčších moto., ale nemá to asi význam kupovať teraz nejakú NSRku a potom CBR… mimochodom: Vadim…. nevies za kolko by dal tu NSRku ten tvoj zakaznik??

    #63944
    Vadim
    Účastník (Participant)

    iano

    Myslím, že hovoril 70 000, ale ked mi zavoláš, tak ti dám na neho číslo.

    #63945
    iano
    Účastník (Participant)

    Vadim

    to je pre mňa vela..keď si zoberem, ze chlapik tu v pd mi ponukal hondu cbr 600rr za 112000 tak sa to asi velmi nevyplati..

    #63946
    marko
    Účastník (Participant)

    iano

    vravel si, ze v 21 si dorobíš vodičák na silnejšiu moto.Nieje to tak, že ak peukažeš, že si jazdil dva roky na motorke, tak už ti ho iba prepíšu na silnejsiu?

    #63947
    iano
    Účastník (Participant)

    marko

    o tom neviem nič… myslím že to sa nedá… Keby sa to dalo, ako im preukážeš že si jazdil dva roky? resp. Zelený Ti môžu veriť, aj nie… Takze pekne v 21ke na preskusanie….

    #63948
    Furby
    Účastník (Participant)

    dovtedy kup suzuki gs 500 a mas po probleme. F!

    #63949
    andoo
    Účastník (Participant)

    ja si myslim ze je to jedno ci mas 25kw proste je to vodicak na velku motorku a tak to berie vela policajtov, ja mam A1 do 11kw a za posledne dva tyzdne ma zastavili policajti 4krat na 22kw a oni o tom nemaju ani paru, pretoze vo vodicaku sa nic o vykonoch nepise a oni aby to vedeli na spamat? 😁

    #63950
    Furby
    Účastník (Participant)

    no mali by… nezda sa mi, ze by toho museli vediet az tak vela… 😟 F!

    #63951
    andoo
    Účastník (Participant)

    furby: chces mi povedat ze krat nieje dostatocne na to aby som zistil ze to nevedia? ked sa to tak cele vezme ja vlastne potom nemam vodicak..

    #63952
    Furby
    Účastník (Participant)

    andoo a mas?? 🙄 😀 F!

    #63953
    Nepo
    Účastník (Participant)

    Vydel som uz aj R6 co mala v papieroch 25 kw a aj Bandita 1200,ale najcastejsie asi SV 650 myslim ze to by bolo celom prijatelne ma nejaky 70 koni a to by hadam pre zaciatok mohlo stacit klikni si na stranku http://www.motoinzerce.cz je tam kolonka -predaj motocyklov do 25 kw ,skus to pozret mozno ze si nieco vyberies je tam aj ta R6-ka 😉

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri