Connect with us

Akú motorku na začiatok?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Akú motorku na začiatok?

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 31 až 42 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82000
    Bic0
    Účastník (Participant)

    Mam o 2cm menej, o 9kg viac a poriesil som na zaciatok asi pred 2 mesiacmi Yamaha XJ 600 N rocnik 99, cena s doplnkami 2300eur. Musim povedat ze som s nou velmi spokojny, jazdim na nej denne do prace (Pezinok -> Blava).

    #82001
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    duck007 najlepsie je ked si vystrihnes obrazok z casopisu 😁 najlepsia je ludova klasika! jawa (20,21,90) naucis sa aj servis aj jazdu… a ked to rozmlatis tak ziadna skoda odnesies do zberu a mas financie nazad

    #82002
    duck007
    Účastník (Participant)

    kuzelinko ja uz chodim na auto skolu 🤣

    #82003
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    duck007 na auto skolku si chcel povedat 😁 najprv si sa mal doma naucit rozbijat a ne hned rovno na cestu… ale ked ta ty musis vediet ze ktoreho kvičaka chces, ci sportak abo terennu. Precitaj celu diskusiu! ale vacsina co poznam tak maju DT Yamahu. a cestaka takeho maleho ani neviem ci robia 😕

    #82004
    duck007
    Účastník (Participant)

    kuzelinko ty ma podcenujes?? nebo co?? 😛

    #82005
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    duck007 kto? ja? v zivote by som si to nedovolil ale co to budes mat za vodicak? AM? do50 ccm? a do 45rychlosti? skutro abo babetto 😛

    #82006
    duck007
    Účastník (Participant)

    kuzelinko niekde treba zacat nie??

    #82007
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    duck007 no to hej…. ajja som chcel tak zacat len dako nevyslo 😁 tak to len zhanaj na inzeratoch ale asi dake enduro…

    ak ta to samozrejme bavi… dostanes sa kdekolvek(skoro) a na nase rozdzubane cesty….

    alebo potom simonsona E51 a je to…

    #82008
    Dracik
    Účastník (Participant)

    Misoo, ak mas rozum, tak ked budes jazdit aj na R6 alebo tak podobne, tak sa neprizabijes..ak si z tych, ktori nevedia, kde je miera, tak potom "velku" nekupuj..inak uz svoje postrehy sem asi nebudes pisat. zelam vela stastia, aby si nasiel TU PRAVU 😎 🙂

    #82009
    Dragon
    Účastník (Participant)

    Honda CBF je určite skvelá voľba. Malý, ľahký a hlavne obratný stroj. Ostatné by mohli byť Suzuki GS 500 e/f – novšie ročníky. Tu je výhoda aj kapotovanej verzie. Alebo Kawasaki ER-5, taktiež novšie ročníky. Osobne by som SS, alebo Choppra na začiatok nechcel. Táto stredná nahatá trieda je niečo,ako očistec a sám zistíš, čo ti neskôr bude pasovať najlepšie a po čase sa začneš obzerať po iných modeloch. Všetko sú to motorky do cca 100 000.- a keď pokukáš pár inzerátov, tak určite nájdeš niečo, čo ti padne do oka. Veľa šťastia pri výbere motorky. 😉

    #82010
    UKsLaVo
    Účastník (Participant)

    Ja ked som zacinal, siel som do Suzuki Bandit 600 N a bola to spravna volba…

    teraz mam Suzuki V-Stroma a neviem si vynachvalit jazdu na tomto cestnom endure.

    Od aprila som na nej spravil uz 10tis km.

    #82011
    Spiggy010
    Účastník (Participant)

    Podla mna to musis mat najprv vysporiadane v hlave a udrzat zvedavost na uzde..pretoze ked sa chce da sa naucit aj na tisicke. ale nepomoze to nikomu ked bude chcet machrovat a ukazovat sa. treba postupne a da sa naucit na vsetkom..

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 31 až 42 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri