Connect with us

Aky supersport?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Aky supersport?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80167
    charym
    Účastník (Participant)

    Chod do bazaru ak ti dovolia sadni na to co sa ti paci vyskusaj ako sa ti natom sedi ale nejlepsie ak by si sa mohol aj odviezd iba vtedy zistis to co mi povedal kamarat brni to medzi nohama trasie aj natom zmoknes a bude ta boliet chrbat ale aj tak si to kupis .po case to predas a kupsi si motorku ktorej fandi 50% exebatu cize nejake gs od bmw 😁 ale ak chces ss tak na tvoju vysku ozaj xx od hondy alebo haya ale to je uz kladivo poraaadne …nech boh sprevadza tvoje cesty amen.

    #80168
    AMIS
    Účastník (Participant)

    …..a nezabudni si zobrať zrkadlo.

    #80169
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    AMIS To zrkadlo dufam nemam brat ja do Trencina??? 🤣 Vsak ja sa poznam! 😈 😈 😈

    Boooze, ak sadne UFO na mojho wetraka, tak on, moj malinky jednobuchajuci valcek sa aj poserie…

    p.s.: Ta trasa UFA s lekarom 😁 😁 bude aka??

    #80170
    def
    Účastník (Participant)

    Tak aspon si mohol napisat znakcky a typy ktore mas vyhliadnute… ss je kopa 🙂 takze pobehaj po nete, pokukaj, precitaj nejake testy a potom sa prid spytat ked budes mat dilemu medzi dvoma troma, potom ti snad povie niekto ake mal s tymi strojmi skusenosti, ZDAR 😉

    #80171
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Nuz neviem ale ako toto je zasa debata ze neviem co chcem aj ked to bude supersport a bude to hracka pre deti a chlap na tom nasadeny ako golem na oslovi ak chces vacsiu masinu tak ZZR1400 GSXR1300 alebo CRB1100xx pripadne zo starsich RF900 ale to je skor sport turist to su take moto na ktorych by si vyzeral ako na normalnej moto a nie na kolobezke ale pokial si este na takej moto nesedel tak to ani neskusaj pretoze prva zakruta moze byt tvoja auz len krizik bude znacit miesto kdeti to uslo z pod rite a rozflaklo ta to na masny flak

    #80172
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Kanko akú povieš taká bude 🤣))

    #80173
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    AMIS chlapec Ty moj, vsak kde bude bod stretnutia nech sa nekolobezkujem sam….

    Nechcem sa stretnut niekde pri Trstenej, lebo aj to je mozna trasa cez Polsko…. 😈 🤐

    #80174
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Stretneme sa v Trnave, nech s nami čo to pojazdíš. Kedy vyraziť ti dáme dopredu vedieť aby si sa mohol doslimáčkovať 🤣

    #80175
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    AMIS ked nechces ist do TN cez Galantu 🤣 mozete ma vyzdvihnut aj v Hlohovci alebo inej dedine po ceste…… Zatelefenujeme si.

    Som sice uz skoro gulaty ako slimak, ale som certovsky rychly slimak… 😈 😁

    p.s.: Mohli by sme ist na Trencin po starej ceste po pravej strane Vahu (Banka, Moravany, Beckov a podobne…..) UFO bude mat znizeny vykon a poletovat bude iba tak nezne….. 😛

    #80176
    B12
    Účastník (Participant)

    Ja by som Ti odporucil radsej nahaca,ktory taha odspodu napr. GSX 1400, MT-01 alebo nieco lacnejsie Bandita 1200 trebars aj v S-kovej verzii so stitom, kde sa trochu mozes schovat. Zabudol som Fazera 1000, na ktorom sa mozes aj trochu vyblaznit ako na supersporte.Vacsej postave pasuju aj cestovne endura, ale toje si najlepsie vyskusat, hoci len sadnut namasiny v nejakej vacsej predajni, aby si mal aky taky prehlad. Supersporty su najlacnejsie, ale s rychlostou odchadza aj ich zivotnost.

    #80177
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Kanko to s tým zníženým výkonom beriem akože sa pôjde pomalšie, lebo boh ťa ochraňuj ak narážaš na niečo hlbšie 😈 😈 😈

    OK voláme ti

    #80178
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    AMIS Vsak nenarazam a ani meprirazam. 🤣 Sedim na stolicke v kancelarii a cakam na sobotu…..

    #80179
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Čakaj chlape čakaj ja ešte hodinu posedím a idem na pohreb chalaniska čo ho sundal zetor.

    #80180
    bubo
    Účastník (Participant)

    Myslí, že chalan to už nečíta… 😕 Už si zvolil 😁

    #80181
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Bubo Co? Ten smajlik na konci ma mätie, ci to bolo o mne alebo o tom chalanovi co havaroval…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri